Золота пора для подорожей: як вигідно поєднати відпочинок на морі та екскурсії Європою восени

Японія feerie.com.ua
В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA, мандрівник, автор ексклюзивних туристичних маршрутів, засновник та власник групи компаній "Феєрія мандрів" Ігор Захаренко розповів про найпопулярніші маршрути для осінніх подорожей

Осінь – золота пора, немає спеки, не так багато туристів, тому зараз саме час їхати дивитися екскурсійно Європу. Про це в ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA розповів мандрівник Ігор Захаренко. За його словами осінні подорожі Європою можна вдало поєднати з відпочинком на морі.

"Звичайно, це можна поєднати із відпочинком на морі. Наприклад, якщо взяти ту саму Грецію, море ще тепле, можна купатися і виїжджати на екскурсії. Ми спеціально зробили багато програм, наприклад, можна проживати в Афінах, або в Лутраках, жити на морі і їздити на екскурсії. Можна відвідати Метеори, мис Суніон, храм Посейдона, Арголіда, Фреони, Мікени, відвідати термальні джерела, покупатися в морі, відвідати ресторани, музеї, прогулятися вечірнім містом. Наголошу, що мало людей і можна спокійно гуляти, тому що влітку багато людей, а зараз – навпаки", – розповів Ігор Захаренко.

Париж
Париж
Париж Парижfeerie.com.ua

За словами автора ексклюзивних маршрутів, восени актуальною для туристичних подорожей є Франція.

"Франція, Лазурове узбережжя. Знову ж таки можна купатися в морі і ходити на екскурсії. В морі зараз температура приблизно +22 градуси. У нас група нещодавно повернулася з Ніцци. Всі щасливі. Проживання у Ніцці, можна поїхати в Канни, Сен-Тропе, Антіби, Вернонський каньйон, Вовчий каньйон, Сен-Поль-де-Ванс, Бурбон, Монако, Монте-Карло, маленькі містечка", – додав Ігор Захаренко.

"Також Італія. У нас зараз три групи – озера Італії. Проживання у Мілані і виїзди на екскурсії – озера Комо, Гарда. Поїздки у маленькі містечка, поїздки у Верону, на острови, поїздки у Швейцарію, Логану, зараз і погода така гарна. Далі буде, наприклад, класична Італія. Приліт у Мілан. Ми літаємо з українськими авіалініями МАУ, там наш автобус, наш гід, прямий рейс Київ – Мілан. Там ми подорожуємо Мілан – Піза – Сієна – Рим – Флоренція, також екскурсія в Неаполь, Помпеї, Сан-Марино, Верону, Венецію. На сім днів. Там зовсім недорогий тур, можна поїхати подивитися гарну Італію, перше таке знайомство. Тур – потяг +автобус. Туди простіше дістатися літаком – 3 години, і ви вже там. На кордоні дуже швидко, нам не треба візи, треба тільки біометричний паспорт і все. З групою взагалі ніяких зайвих питань. Нас уже, мабуть, в усіх аеропортах світу знають, і далі подорожуєте", – розповів мандрівник та наголосив, що восени в Італії після зборів врожаю проходить маса цікавих фестивалів, тому туристи можуть не лише насолодитися архітектурою країни, а й відчути її колорит і традиції.

"Знову ж таки, ця осіння пора, коли позбирали виноград і там можна подивитися різних багато фестивалів. Наприклад, зараз наша група потрапила на фестиваль білих грибів та трюфелів в Італії. І вони оцю пасту із трюфелями, з білими грибами смакували. І знову ж таки, воно там зовсім недорого коштує, туристи можуть собі дозволити. Тим більше, що з нами подорожують туристи середнього та трошки вищого рівня, які хочуть не тільки подивитися країну, не тільки собори та музеї, а вони ще й хочуть відчути країну на смак, місцеві страви, місцеве вино, посидіти кави випити – це теж пізнання країни. Треба країну відчути "на смак" і от якраз зараз для цього гарний період", – поділився Ігор Захаренко.

"Ще дуже здорово поїхати восени подивитися осінню природу, різнобарв’я, наприклад, у Японії. Кажуть, що у Японію треба їхати, коли цвітуть сакури. У нас теж багато сакур, звичайно, це дуже гарний час і найбільше туристів їдуть дивитися цвітіння сакур. Ми ж зараз робимо тур, 8 листопада, я сам теж особисто поїду. Дякуючи катарським авіалініям, ми набагато ближче стали до всього світу і ми летимо через Катар – Корея + Японія. І от у Японії, крім того, що ми будемо дивитися країну, ми будемо дивитися оці всі парки, клени, всі ці кольори.  Тур буде 16 днів і ми об’їдемо усю Південну Корею, почнемо із Сеула і основні міста в Японії – Токіо, Осака, поїдемо у Хіросіму, національні парки, будуть прогулянки на озерах, будемо підніматися в гори", – розповів автор туристичних програм.

Варто зазначити, що Ігор Захаренко розповів, що дедалі більше туристів цікавляться природою, тому компанія "Феєрія мандрів" додає в тури багато піші прогулянки горами та національними парками.

"До речі, наші туристи люблять природу і все більше й більше турів ми вставляємо хайкінг, такі піші прогулянки горами, національними парками, десь піднятися вгору. Мені здається, нашим людям цього не вистачає. Київ все більше зажатіший, все гірша атмосфера і енергетика, і тому людям хочеться вирватися та побути на природі. Тому ми все більше включаємо таких природних місць. Наприклад, в Італії, зараз група на озерах Італії, дуже популярний тур. Туристам завжди кажемо, щоб брали купальники, тому що буквально у кожному турі можна покупатися. Навіть якщо ми їдемо на північ, то теж обов’язково треба брати все для купання тому що можна покупатися в морі, океані, термальних джерелах", – підсумував автор ексклюзивних маршрутів Ігор Захаренко.

Як повідомляв 5.UA, Ігор Захаренко розповів про найпопулярніше серед українців маршрути для відпочинку, а також про тренди останніх років, які користуються популярністю серед туристів.

Попередній матеріал
Резолюцію в ПАРЄ не слід сприймати як "чорну мітку" для України – політичний експерт
Наступний матеріал
Українське пиво зі смаком карамелі або вина
Loading...