Туристичні тренди 2017: рейтинг нових найпопулярніших маршрутів морського відпочинку для українців

Албанія feerie.com.ua
Мандрівник, автор ексклюзивних туристичних маршрутів в ефірі "Час. Online" розповів про тренди маршрутів для відпочинку, ціни та альтернативи для вже звичних курортів

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA мандрівник, автор ексклюзивних туристичних маршрутів, засновник та власник групи компаній "Феєрія мандрів" Ігор Захаренко розповів про найпопулярніше серед українців маршрути для відпочинку, а також про тренди останніх років, які користуються популярністю серед туристів.

"Якщо говорити про найпопулярніші напрямки, то, на жаль, найпопулярнішими є все ті ж країни. Влітку – це Туреччина, а взимку – Єгипет. Тому що люди звикли до "все включено", вони не хочуть вигадувати щось нове. Я, наприклад, найменше Туреччину продаю, тому я пропоную якісь альтернативи", - розповів Ігор Захаренко.

За словами мандрівника основним трендом останніх років серед українців є Албанія.

Албанія
Албаніяfeerie.com.ua

"Країна безвізова, країна дуже мила та привітна, недорога, є два моря – Адріатичне та Іонічне, гори, озера, є що подивитися, є місця ЮНЕСКО, дуже красиві місця є, милі та привітні люди, найбезпечніша на сьогодні країна Європи, а можливо й світу, це я не побоюсь сказати, тому що дуже мирна країна. Не мусульманська. Різні пляжі, дуже смачна їжа, екологічно чиста їжа, тому що у них заборонене використання хімії для вирощування та виробництва продуктів харчування. І все дешево і головне – все дуже смачно. Це зовсім інший відпочинок, ніж Туреччина. Людина вільна, можна ходити гуляти, на будь-який смак. Албанію я б поставив на перше місце. Плюс це іще й для душі відпочинок, спокійний і без "братів", - зазначив мандрівник та додав, що друге місце в ТОП популярних маршрутів посідає Хорватія.

Хорватія
Хорватіяfeerie.com.ua

"На друге місце я б поставив Хорватію. Хоча Албанія та Хорватія майже на рівні. Правда, Хорватія візова країна, якщо немає біометричного паспорта. Якщо є біометричний паспорт, тоді проблеми знімаються, або ж відкривається віза. Знову ж таки – найчистіше море, хорвати нас розуміють, хорвати нас люблять, вони пережили те, що і ми пережили і часто навіть коли нас зустрічають "Слава Україні" кажуть, вони дуже-дуже нас розуміють. Це дійсно душевний відпочинок. Багато зірок відпочило. Зараз багато воїнів АТО теж відпочивають та відпочивали у Хорватії", – розповів Ігор Захаренко.

За словами Ігоря Захаренка, серед українців слідом за Албанією та Хорватією популярністю користується Чорногорія.

Чорногорія
Чорногоріяfeerie.com.ua

"Далі є Чорногорія, яка теж безвізова . Там трошки є росіян, але зараз вже менше. Дуже багато перельотів, дуже гарні ціни. Не була ніколи Чорногорія такою дешевою як цього року", – зазначив мандрівник та додав, що серед українців дуже популярним є відпочинок у Європі.

"У нас дуже популярна Європа. Відпочинок у Франції, та ж сама Ніцца. Вважається, що Лазурне узбережжя, Ніцца – дуже дорого. Насправді ж не так дорого, можна полетіти, відпочити Ніцці за 600-700 євро на 11 днів разом із перельотом. Приємна ціна, просто люди дуже часто думають, що дорого, але можна насправді полетіти за приємними цінами. Плюс Італія дуже популярна. Наприклад у нас зараз група знаходиться в Сардинії. Вони подорожують, були на Корсиці, зараз на Сардинії. Також Лігурійське узбережжя подобається. Краще Адріатичне море, відпочивати краще зі сторони Хорватії", – додав Ігор Захаренко.

Також, за словами Ігоря Захаренка, у Єгипті є курорти європейського рівня з неземною природою, та відпочинком, який дуже відрізняється від звичних курортів Єгипту.

Марса-Алам
Марса-Аламfeerie.com.ua

"Ну і не треба забувати про той же Єгипет. Вважається, що Єгипет дуже спекотний влітку. Насправді в Туреччині набагато спекотніше і в Києві теж. Тому Єгипет влітку вартий уваги. Наприклад зараз там близько 35 градусів. З жовтня ми почнемо прямі рейси на курорт європейського рівня – Марса-Алам. Це зовсім-зовсім інший Єгипет. Це інший контингент, він більш дорожчий, це інший рівень – тиша, спокій, душевніше. Коли туди потрапляєш, то немає відчуття, що ти десь у Єгипті, що тебе хочуть обманути, щось продати та ін. У Марса-Аламі, мабуть, найкраще у світі море. Там незаймана природа, рифи, мільйони рибок, риболовля – це просто фантастичний відпочинок. Плюс пустеля, можна із дельфінами поплавати, величезні черепахи на берегу, морська корова, з якою теж можна поплавати. Зовсім інший відпочинок. Наші туристи, які декілька десятків разів їздили до Шарм-ель-Шейху, після відвідин Марса-Аламу просто сказали: "Скільки часу ми перед цим втратили", - підсумував автор ексклюзивних маршрутів Ігор Захаренко.

Попередній матеріал
Рейтинг найекзотичніших видів пива
Наступний матеріал
Цікаві факти з історії українського пивоваріння
Loading...