Подорожі
Подорожі jciyouth.com

Економія, враження, безвіз: відомий туроператор поділився лайфхаками для незабутніх подорожей

Автор ексклюзивних туристичних маршрутів Ігор Захаренко в ефірі програми "Час: Online" розповість про нові напрямки, які невдовзі можуть стати доступними для українців

У середу, 26 липня, о 14:15 в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA мандрівник, автор ексклюзивних маршрутів Ігор Захаренко розповів  про найбільш популярні напрямки, про екстремальні поїздки, а також про ті маршрути, які невдовзі можуть стати доступними для українців.

Будучи мандрівником, засновник та власник групи компаній "Феєрія мандрів" Ігор Захаренко розказав і про те, як подорожувати дешево, якісно та без зайвої паперової тяганини.

В ефірі "Час: Online" також поговорили про необхідні документи, відповідальність турфірм перед туристами, безпеку туристів та незабутні маршрути для феєричних поїздок.

Довідка

Ігор Захаренко
Ігор Захаренко5.ua

Засновник, власник і головний виконавчий директор найбільшої на сьогодні української туристичної компанії "Феєрія", засновник та власник групи компаній "Феєрія мандрів" по всій Україні.

Автор та ведучий телепрограми "Феєрія мандрів". Журналіст "5 каналу". Новатор сучасних тенденцій розвитку туристичного бізнесу відкриває нові горизонти для українського народу.

Автор ексклюзивних туристичних маршрутів (наприклад, Шотландія, Норвегія, Албанія, Єгипет, Йорданія, Індія тощо), гід та спеціаліст з різних країн, включаючи екзотичні.

Відвідав понад 60 країн і готовий до нових пригод.

Попередній матеріал
Прокуратура оголосила міського голову Енергодара в розшук
Наступний матеріал
Google Maps впровадить SOS-сповіщення про небезпеку
Loading...

Туризм не виходячи з дому: Google запустив 3D-тури музеями України

Туристів, що застрягли на безлюдному острові Херсонщини, врятували

У негоди в полоні: у двох провінціях Китаю врятували майже сотню туристів