Депортація кримських татар
Депортація кримських татар www.memory.gov.ua

"Живий щит" та обслуга: Кремль зацікавлений мати в Криму три категорії населення

За офіційними даними, з початку анексії Криму Росією, на півострів переїхали майже 250 тисяч осіб, що складає 11% від усього населення

Про це, а також про те, як окупант змінює населення Криму, розповів керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Подивіться на інфографіку. За офіційними даними російської статистики (тобто, це не "бандерівські вигадки", а схвалена цензурою творчість путінських чиновників), за 4,5 року анексії до окупованого Криму переїхали 247,5 тис. осіб. Чверть мільйона. Це майже 11% від наявного населення. Тільки офіційно", – наголошує Тимчук.

Загалом же від початку агресії населення півострову змінилося на 20-25%, враховуючи природних факторів (народжуваність /смертність), констатують експерти.

Зміна населення Криму
Зміна населення КримуFacebook/Тимчук

Останні дані свідчать про те, що нині наплив людей до Криму після сплеску впродовж 2014-2016 років знижується, тож окупант досягнув певного проміжного стану "насичення" приїжджими.

"Що це означає? Це означає, що Кремль вже мінімально наповнив окупований півострів лояльними кадрами і перейде до другої фази "освоєння": почне системно витісняти "зайвих" людей, зокрема – буйних ватників й активних пособників анексії", – передбачає керівник групи "Інформаційний спротив".

Також він нагадує, що Крим потрібен Росії насамперед в якості військового плацдарму.

Тому "Кремль зацікавлений мати в Криму три категорії населення:

  1. Персонал військової бази;
  2. Зовнішню обслугу, яка допомагає забезпечувати функціонування військової інфраструктури;
  3. "Живий щит" (для імітації "народу Криму" і маніпуляцій гуманітарними питаннями в міжнародних організаціях)".

"Всі інші – зайві", – наголосив Тимчук.

А от проукраїнськи налаштованим громадянам на території анексованого півострову буде незручно. "До "зіпсованих Україною" аборигенів Криму Москва довіри не відчуває. Їх доля – у ліпшому випадку стати обслугою військової бази. Якась частина увійде до складу "живого щита", а інших попросять на вихід", – зазначають в "ІС".

Там додають: "На прикладі Чечні (звідки російських поголовно витіснили) Путін довів, що без найменших сентиментів принесе в жертву інтереси сотень тисяч представників титульного народу, якщо так йому буде вигідно".

Попередній матеріал
Стало відомо, про що говорив Цукерберг у Європарламенті
Наступний матеріал
Лінійки в школах не скасовуватимуть через випадки отруєння дітей – Міносвіти
Loading...