5 канал

Журналісти Ганапольський та Кисельов розповіли, навіщо їх викликала СБУ

  Зустріч, насамперед, була пов’язана зі справою Бабченка

  Журналістів каналу "Прямий" Матвія Ганапольського та Євгена Кисельова викликали в Службу безпеки України з приводу питань безпеки.

  Про це розповів в ефірі каналу "Прямий" після виходу з приміщення СБУ Матвій Ганапольський, повідомляє "Укрінформ".

  "Це була зустріч, пов'язана, скажімо так, по-перше, зі справою Бабченка і з питаннями безпеки журналістів, які працюють в Україні зараз. Якщо говорити те, що можна сказати, то зміст полягає в тому, що нам треба бути уважними, бо ті, хто організовував замах на Бабченка, це люди, які будуть намагатися здійснити реванш. Ця зустріч носила не піарний характер, це не була спроба пояснити, чому правильно робили те, що робили", – зазначив Ганапольський.

  Водночас він зауважив, що разом із Кисельовим вони підписали документи про нерозголошення деталей зустрічі в СБУ, а тому повідомлять лише те, "що можна сказати".

  Він також додав, що з почутого під час зустрічі, на якій були присутні керівники різних відомств, дуже відомі люди, можна зробити висновок, що працівники СБУ проробили гігантську роботу для того, щоб журналіст Аркадій Бабченко не загинув.

  Кисельов також повідомив, що зустріч в СБУ не була "якимось закритим брифінгом чи зустріччю з метою піару".

  "Йшлося в тому числі про нашу особисту безпеку. І без цієї зустрічі я розумів, що в тому самому списку, про який уже говорив відкрито на брифінгу голова СБУ Василь Грицак, близько 30 прізвищ різних людей: і журналістів, і не журналістів, мабуть, які живуть і працюють в Києві та чимось настільки неугодні російському правлячому режиму, що там хочуть їхньої фізичної смерті. До речі, я не знаю всіх імен, які в цьому списку, але в мене ніколи не було сумнівів у тому, що моє прізвище там є", – зазначив Кисельов.

  Нагадаємо, за даними генпрокурора Юрія Луценка, організатори вбивства Аркадія Бабченка планували ліквідувати 47 людей. Більшість з них українські та екс-російські журналісти.

  Попередній матеріал
  Політичну кризу в Італії подолано: хто сформував новий уряд країни
  Наступний матеріал
  Ворог накрив вогнем Південне: стріляють на ураження по мирних мешканцях – МінТОТ
  Loading...

  Суд оприлюднив ім‘я підозрюваного в організації вбивства Бабченка

  Бабченко – на закиди про перейдену "червону межу": "Я обрав варіант вижити"

  У СБУ пояснили, чому не розголошують ім'я організатора замаху на Бабченка

  "Вбивати за погляди не можна": Собчак та опозиціонери РФ прокоментували "справу Бабченка"

  Убивство Бабченка замовили російські спецслужби – Грицак

  Очільник СБУ пообіцяв невдовзі оприлюднити подробиці вбивства Бабченка