Аркадій Бабченко
Аркадій Бабченко Facebook / За Чай.com

Бабченко – на закиди про перейдену "червону межу": "Я обрав варіант вижити"

Журналіст сказав, що не він вирішував, у якій формі відбуватиметься інсценуація

На прес-конференції у Києві журналіст Аркадій Бабченко прокоментував закиди щодо нього деяких журналістів про те, що він перейшов межу з інсценуванням власного вбивства.

"Те, що журналісти кажуть, що я перетнув "червону лінію", то не я розробник спецоперації. Не я вирішував, як усе це буде. Не я думав, як провести цю справу, аби добути максимальну кількість інформації і доказів, щоб людину взяти на місці на гарячому. Є склад завершеного злочину, людина передала гроші за завершене вбивство, і взята на місці на гарячому. Якщо СБУ вважає, що їм так для доказової бази було краще, значить, вони мають рацію. Це не моя справа", – сказав Бабченко.

Він також додав: "Що стосується мене як журналіста. Будь ласка, ті журналісти, які вважають, що я перетнув "червону межу", друзі мої, коли до вас прийдуть, покажуть вашу фотографію, покажуть фотографію вашого організатора, познайомить вас із вашим вбивцею і скажуть: "Чувак, ти хочеш вижити чи хочеш зберегти етику, чистоту і моральну духовність своєї професії?" будь ласка, друзі мої, зберігайте етику і моральну чистоту професії. Я надав перевагу варіанту вижити".

Дивіться повне відео прес-конференції:

Нагадаємо, журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого повідомили напередодні, в середу, 30 травня, вийшов на брифінг СБУ. Голова Служби безпеки Василь Грицак повідомив, що загибель росіянина було інсценізовано. 

Правоохоронці додають: нині триває активна фаза слідчих дій. Крім того, ще є дві доби, аби обрати затриманому запобіжний захід. Зловмиснику висувають звинувачення за ст. 258 Кримінального Кодексу України (теракт). За даними СБУ, організатор убивства Бабченка планував усунути в Україні 30 осіб. Це здебільшого журналісти, політичні діячі, переважно росіяни, які приїхали в Україну через незгоду з путінським режимом. 

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Влаштували флешмоб: у Європарламенті закликали звільнити Сенцова
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": Інтерв'ю із Зоряном Шкіряком, Іриною Геращенко та Максимом Нефьодовим – відео
Loading...

Бабченко про спецоперацію СБУ: Інсценування злочину як метод розслідування є в КК України, все законно

Здивований: Аваков про реакцію міжнародних організацій на "вбивство" Бабченка

У СБУ пояснили, чому не розголошують ім'я організатора замаху на Бабченка

У ГПУ розповіли про користь від "вбивства" Аркадія Бабченка

"Вбивати за погляди не можна": Собчак та опозиціонери РФ прокоментували "справу Бабченка"

"Справа Бабченка": як вечір пам'яті перетворився на вечір радості