Ксенія Собчак

"Вбивати за погляди не можна": Собчак та опозиціонери РФ прокоментували "справу Бабченка"

Акції з вшанування пам'яті журналіста були заплановані у Санкт-Петербурзі та Москві. Але в російській столиці на її учасників чекав ОМОН

У Росії опозиційні журналісти та громадські активісти святкували "воскресіння" Аркадія Бабченка. Про це повідомляє "5 канал".

У Санкт-Петербурзі церемонія вшанування пам'яті журналіста мала відбутися біля меморіалу жертвам репресій. Туди принесли квіти, свічки та портрет Бабченка з чорною стрічкою. Деякі активісти йшли туди, ще не знаючи, що Бабченко живий. Або дізнавалися радісну новину дорогою.

Не скасували акцію й у Москві. Але біля Центрального будинку журналіста учасників зустрічав спецпідрозділ ОМОН. Двох людей затримали. Кажуть, що з владою проведення акції не узгоджували.

"Дякуємо Богу, що так. Це набагато краще, ніж якби це було б не інсценування. Тому що всі попередні випадки, коли ми сюди приходили, на жаль, інсценуваннями не були. Це були реальні вбивства", − каже опозиційний політик Борис Вишневський.

"Такий от голлівудський сценарій. Слухайте, я рада, що Аркадій Бабченко живий. У нас були з ним різні погляди. Але в будь-якому випадку, я вважаю, що терор неприйнятний, а тому я всіляко висловлювала йому підтримку", − зазначає політик і журналіст Ксенія Собчак.

Нагадаємо, журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого повідомили напередодні, в середу, 30 травня, вийшов на брифінг СБУ. Голова Служби безпеки Василь Грицак повідомив, що загибель росіянина було інсценізовано.

 

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Поблизу Луганська безпілотник ОБСЄ зафіксував близько 100 ворожих танків – ЗМІ
Наступний матеріал
В Україні стартує "мовна десятирічка" – Президент