Facebook / Державна прикордонна служба України

Збройні Сили України увійшли до ТОП-10 найсильніших армій Європи – Business Insider

До трійки найсильніших армій Європи увійшли Росія, Франція та Велика Британія

У рейтингу Global Firepower-2018 перелічені найбільш потужні армії у світі, багато з яких розташовані в Європі. Про це повідомляє видання Business Insider.

Під час укладення рейтингу враховували цілу низку факторів. Зокрема, географію, логістичні можливості, природні ресурси, промислові можливості, а також різноманіття озброєння і військових активів, розвиненість країни, кількість живої сили тощо.

Українські Збройні сили опинилися в рейтингу на 10-му місці серед найсильніших армій на континенті з оборонним бюджетом на рівні 4,88 млрд доларів. Загалом видання нарахувало в нашій країні 1,1 млн військовослужбовців, понад 2,2 тисячі танків, 39 винищувачів і загальну кількість військових літаків – 240, 25 суден ВМС.

Попереду України опинилася Греція з бюджетом у 6,5 мільярдів доларів на оборонку. А от військових там виявилося менше – 413,5 тисяч, танків – удвічі менше, ніж в Україні. Водночас у Греції значно більше винищувачів – 189.

До трійки найсильніших армій Європи увійшли Росія, Франція та Велика Британія. Крім того, потужну присутність в Європі мають США. Утім, в рейтингу європейська гілка американської армії не врахована, адже Сполучені Штати не є країною Європи.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Ефектні "каруселі" та "гойдалки": видовищні фото з тренувань 93-ої ОМБр

/
Тренування 93-ї ОМБр
/
Тренування 93-ї ОМБр
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
США надали допомогу для підвищення кібербезпеки Збройних сил України
Наступний матеріал
До 2022 року в "Борисполі" збудують додаткову злітно-посадкову смугу – гендиректор аеропорту
Loading...