Затриманих пілотів літака АН-32 серед них і громадянина України відпустили

  Затриманих пілотів літака АН-32 серед них і громадянина України відпустили у Південному Судані. Це офіційно підтвердили у вітчизняному МЗС. Про долю звільненого українця "5 каналу"телефоном розповів речник МЗС Олександр Дикусаров.
  Олександр Дикусаров, речник МЗС: "За інформацією почесного консула України в Хартумі, екіпаж літака АН-32, який утримувався під вартою у Південному Судані в тому числі з громадянином України, було звільнено. Зараз екіпаж перебуває у місті Хартум. Яких-небудь скарг чи побажань від громадянина України не надходило і ми продовжуємо відслідковувати цю ситуацію".

  Серед членів екіпажу повітряного судна, окрім співвітчизника були громадяни Росії, Узбекистану, Вірменії та Судану. Літак місцевих авіаліній обслуговував суданську нафтову компанію. Торік наприкінці грудня усіх пілотів затримали місцеві спецслужби. Офіційних роз`яснень з приводу затримання тамтешня влада так і не надала. Утім, за даними ЗМІ - інцидент стався через суперечки Півдня і Півночі африканської країни щодо нафтових родовищ.
  Попередній матеріал
  Масштабними народними гуляннями зустріли у світі Рік Дракона
  Наступний матеріал
  У столиці Єгипту проводять перше з часів революції засідання Народних Зборів
  Теги: