фото із соцмереж

"Загартовані боями": В українській армії поповнення – сформувана нова бригада ВДВ

  На озброєнні молодої бригади – виключно нові зразки техніки та озброєння

  У Збройних силах України сформували новий підрозділ ВДВ – 45-у окрему десантно-штурмову бригаду. Про це повідомляє прес-служба Генштабу.

  "У Високомобільних десантних військах розширення – сформовано 45-у окрему десантно-штурмову бригаду. До складу нової бригади увійшли змішані підрозділи, підготовлені на базі існуючих десантних бригад", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, молода бригада має апарат керівництва і потужний особовий склад, загартований дворічним протистоянням на сході країни. "З одного боку, її складають професійні кадрові офіцери, сержанти і солдати, що мають великий бойовий досвід, з іншого – до бригади влилась "нова кров", люди, які щойно прийшли на військову службу", – зазначили в Генштабі.

  "На озброєнні молодої бригади – виключно нові зразки техніки та озброєння, серед яких БТР-3ДА, АСУВ (автоматичні системи управління військами), нові системи управління вогнем артилерійських підрозділів тощо. Бригада вже пройшла бойове злагодження на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України і готова будь-якої миті приступити до виконання бойових задач за призначенням", – додали у відомстві.

  Повідомляється, що тренування особового складу проходять з урахуванням досвіду, набутого завдяки тісному співробітництву з країнами НАТО, використовуючи найдосконалішу техніку і новітнє обладнання.

  Дивіться також: На позиціях українських бійців запрацював новий дистанційний кулемет "Тур" 

  Попередній матеріал
  НАБУ стане на захист від шахрайства коштів, виділених Україні з боку ЄС – підписана угода
  Наступний матеріал
  Переговори "нормандської четвірки" тривають уже четверту годину поспіль

  Муженко розказав, який шлях отримання озброєння є пріоритетним для ЗСУ

  Останні два роки показали, що у ворога немає можливості подолати оборону ЗСУ – Муженко

  Волонтер People's Project показав унікальний квадрокоптер для ЗСУ

  Порошенко розповів, скільки контрактників прийшло до ЗСУ