Муженко інтерв'ю 5 канал

Останні два роки показали, що у ворога немає можливості подолати оборону ЗСУ – Муженко

За останні 2,5 роки армія України стала зовсім іншою і в плані бойового вишколу, і в плані оснащення

Начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко у програмі "Фактор безпеки" на "5 каналі" розповів, як змінилась армія України з часів початку війни у 2014 році.

"Дійсно, 2014 рік застав нас неготовими і по кількісному, і по якісному складу Збройних сил, у тому числі й відповідно розуміючи наявність справного озброєння, військової техніки і підготовленого військового складу, які могли б вести активні бойові дії. Минуло 2,5 роки і на сьогоднішній день армія стала зовсім іншою, у в плані бойового вишколу, і в плані оснащення озброєнням військової техніки", – розповів Муженко.

Втім, начальник Генштабу зазначив, що не може сказати, що ЗСУ наразі є повністю забезпеченими сучасними зразками зброї, модернізованої техніки та озброєння."Але те, що в нас є, дозволяє вже достатньо ефективно виконувати ті завдання, які перед нами стоять. І цей період цього дворічного протистояння вже після активної фази 2014 року бойових дій якраз і показує, що у ворога немає такої можливості подолати ту оборону, яку на сьогодні тримають підрозділи Збройних сил України. Це можливо якраз найбільший досвід, який ми здобули за доволі тривалий період – 2,5 роки", – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Муженко розповів, як будуть розвиватися ВМС та авіація України – інтерв'ю

Попередній матеріал
"Готель на колесах": "Укрзалізниця" запустила люксовий вагон з душем у купе
Наступний матеріал
Глави МЗС України та Швеції обговорили процедуру лібералізації віз для українців

Муженко: ЗСУ формуватимуться за змішаним принципом комплектування

Муженко розповів, як будуть розвиватися ВМС та авіація України – інтерв'ю

Муженко: В Україні сформували чотири батальйони за стандартами НАТО

Полторак: В Європі останній досвід проведення сухопутних операцій був під час Другої світової. Україна ж має такий бойовий досвід