People's Project Максим Рябоконь 5 канал

Волонтер People's Project показав унікальний квадрокоптер для ЗСУ

Квадрокоптер має складану конструкцію, легко вміщується в наплічник та швидко розгортається. Для того, щоб привести коптер у готовність, потрібно всього дві хвилини

Координатор центру волонтерів People's Project Максим Рябоконь у студії "5 каналу" продемонстрував унікальний розвідувальний комплекс, створений українськими фахівцями Ukrspecsystems, та закликав небайдужих долучитися до допомоги українській армії.

"В умовах війни в секторі "М" – там є дуже багато позицій, які не дозволяють запустити "велике крило" – відповідно даний коптер можна піднімати з руки, тобто він може злітати горизонтально, вертикально, під будь-яким нахилом, з будь-якого місця, тобто вони більш ефективні. Вони ефективні для оперативної розвідки. З самого початку було 5 квадрокоптерів – на них ми вже зібрали гроші, відповідно зараз два знаходяться в розробці, три вже в армії і на даний момент ми ще збираємо, бо є потреба в тому ж секторі "М". Для тієї ж морської піхоти, яка буде заходити, ми будемо намагатися зібрати квадрокоптер і передати", – сказав волонтер.

Зазначимо, що кошти збираються на виробництво ще двох квадрокоптерів (5 вже готові), розроблених групою українських ентузіастів, які об'єдналися в компанію "Укрспецсістемс".

Компактний та легкий квадрокоптер PC-1 – ідеальне рішення для тих, хто хоче скористатися перевагами малих літальних апаратів для спостереження за територією та повітряної відеозйомки, зазначають виробники. Детальніше – на офіційних сторінках Всеукраїнського центру волонтерів People's Project та Ukrspecsystems.

Як повідомляв 5.ua, українські розвідники схвально відгукуються про унікальний швидкозбірний квадрокоптер вітчизняного виробництва і замовляють їх у волонтерів.

Попередній матеріал
Мережу підкорило відео, на якому єнот відібрав у студента телефон та зафільмував свою втечу – відео
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...

"Зброя та безпека-2016": Волонтери-розробники показують сучасні українські безпілотники – відео

₴40 тис. за 4 дні: волонтери ініціювали збір коштів на ремонт реанімобілів

"На лінії вогню": волонтери привезли моторошні артефакти із зони АТО

"Зброя та безпека-2016": волонтери покажуть модернізовану зброю для ЗСУ власного виробництва