Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 0629

За незаконне носіння і продаж військової форми та нагород каратимуть штрафами – законопроект

  Читайте по-русски
  Відтепер також передбачено кримінальну відповідальність за наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України

  Законопроект № 9217, що передбачає відповідальність за незаконні дії стосовно державних нагород і незаконне носіння військової форми, підтримала Верховна Рада у другому читанні і в цілому.

  Нової редакції набула 186-1 стаття Адміністративного кодексу "Незаконні дії щодо державних нагород", за якою купівля, продаж, обмін та підробка державних орденів, медалей та відзнак карається штрафами від п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією відповідної нагороди.

  Вдосконалено також статтю 186-8 "Незаконне носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців". За необґрунтоване носіння форми передбачено штраф від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, із конфіскацією відповідної форми.

  Руйнування чи осквернення могил радянських солдат, партизанів, підпільників-афганців, миротворців, учасників Революції Гідності, борців за незалежність України, учасників Антитерористичної операції та інших заходів проти збройної агресії РФ, відповідно до оновленої статті 297 Кримінального кодексу, караються обмеженням або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

  Нагадаємо, раніше міністр у справах ветеранів повідомляла про акт вандалізму щодо встановленого на честь полеглих воїнів АТО "Козацького хреста". 

  Попередній матеріал
  Встигне підготуватися до виборів: ЦВК дозволили замовити бюлетені без тендера
  Наступний матеріал
  Прем’єр Великої Британії Тереза Мей офіційно пішла з посади голови Консервативної партії
  Loading...