Facebook
Facebook facebook.com

Замість "Вконтакте": За два тижні у Facebook зареєструвалися 1,5 мільйони українців

Таким чином, наразі мережею користуються понад 8 мільйонів українців

За останні два тижні аудиторія українських користувачів соцмережі Facebook зросла на 1,5 мільйони. Станом на 30 травня ця цифра досягла 8,3 мільйони користувачів з України. Про це повідомляє "ЕП" з посиланням на Watcher.

"За методологією Facebook користувачами соцмережі є люди, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу будучи при цьому залогіненими", – зазначається в повідомленні.

Таким чином, статистика не враховує зареєстрованих користувачів, які не заходять в соцмережу протягом останніх 30 днів, а також людей, які не зареєстровані в соцмережі, однак переглядають її контент.

Графік
ГрафікWatcher

Як стало відомо, упродовж останніх 8 років – з квітня 2009 року – аудиторія Facebook в Україні збільшилась у 131 раз (з 63 тисяч юзерів до 8,3 мільйонів). 

Зауважимо, після блокування "ВКонтакте" за добу аудиторія Facebook зросла на 35%.

Як повідомляв 5.UA, 16 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс". Згодом у РНБО розповіли, кому доручено заблокувати відповідні Інтернет-ресурси. 

Попередній матеріал
ГПУ підготувала підозру олігарху Курченку у створенні злочинної організації
Наступний матеріал
Климпуш-Цинцадзе повідомила, які переваги принесе Угода про асоціацію з ЄС
Loading...