Сашко Лірник
Сашко Лірник 5.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": казкар, блогер, волонтер Сашко Лірник в ефірі "5 каналу" о 23:10

У п'ятницю о 23:10 будемо писати казку-сценарій "Україна через 5 років", почаюємо про "людей і мишей", про солідарність єдиної політичної нації та найновіші лінії поділів і розколів

У кожного є свій Сашко Лірник. У дітей свій казкар, в інтернеті - активний блогер, на фронті - волонтер, для музикантів - колишній учасник групи "Вій", для бійців - улюблений артист, який може оповідати казку прямо в бліндажі.

Організатор "Агітпоїзду на Схід". Проводив концерти для бійців в Мар"їнці, Красногорівці,Пісках, Маріуполі,Широкіному, на шахті "Бутовка", Авдіївці,Волновасі.

У 2016 році за волонтерську роботу і виступи на фронті отримав нагороду Генерального Штабу ЗСУ "За заслуги перед Збройними силами України". У минулому Сашко Лірник - це інженер та кораблебудівельник Олександр Власюк. 

Сашко легко творить казки і сценарії, то ж будемо писати казку-сценарій "Україна через 5 років", почаюємо про "людей і мишей", про солідарність єдиної політичної нації та усе новіші лінії поділів і розколів, про втому і "зрадофільство", про пасіонаріїв та пальне для їх двигунів. Сашко Лірник о 23.10 нині.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 у п'ятницю, 23 червня 2017 року.

Попередній матеріал
У прифронтовій зоні схопили дружину бойовика "ДНР", яка "зливала" інформацію про всі дії ЗСУ
Наступний матеріал
В ООН назвали найбільш небезпечні наркотики для організму людини
Теги:
Loading...

Капітан ВМС США: В Пентагоні є усі сценарії на випадок військової істерії Кремля

"ЗА ЧАЙ.COM": капітан Першого рангу ВМС США Юрій Табах в ефірі "5 каналу" о 23:10

Художниця з США: Мені важлива українська самоідентифікація