Юрій Табах
Юрій Табах 5.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": капітан Першого рангу ВМС США Юрій Табах в ефірі "5 каналу" о 23:10

Поговоримо із Юрієм Табахом про глобальну терористичну загрозу, про американсько-російське протистояння у різних куточках планети: від Сирії і до самих до окраїн Північної Кореї, про кібер- та інформаційну складову боротьби

Він народився у Москві за Радянського Союзу, а його сім'я еміґрувала до США ще до "пєрєстройкі". Вивчився на медика, а потім був комісований до Військово-морських сил США і став першим офіцером на всі збройні сили Америки з числа "совєтських" колишніх громадян. Це - капітан Першого рангу ВМС США Юрій Табах.

Декілька років служив у медичній службі флоту, у військових госпіталях. Його кар'єра змінилася у 1991-му, коли він став спеціальним представником Президента та помічником і радником Американського посла в країнах колишнього Радянського Союзу. До 1994 року працював в Посольстві США у Москві. Викладав у військово-медичних американських ВУЗах. А в 1997-му капітан Табах вже служив у Спеціальній військовій наглядовій місії США у Грузії (United Nations Military Observer Mission in Georgia (UNOMIG)). Потім була служба на різних напрямках військової співпраці в Казахстані, знову Москва, згодом Варшава. Опісля в 2006-2008 роках - керівництво міжнародним антитерористичним центром НАТО в Туреччині (90 офіцерів з 7 армій НАТО). З 2008 по 2011 капітан Табах знову проходив службу у Москві Начальником штабу спеціальної військової місії НАТО по координації контактів з Міністерством оборони РФ. Має чимало військових медалей американських ЗС та міжнародні відзнаки.

Про глобальну терористичну загрозу, про американсько-російське протистояння у різних куточках планети: від Сирії і до самих до окраїн Північної Кореї, про кібер- та інформаційну складову боротьби, про зруйнування світової системи безпеки і міжнародного права після російської анексії Криму та військової інтервенції на сході України, про Третю Світову або її уникнення. Капітан ВМФ США Юрій Табах зачаює нині о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 у четвер 22 червня 2017 року.

Попередній матеріал
Суд викликав Януковича на 10 літніх засідань у справі про держзраду
Наступний матеріал
Засновник SpaceX: "Українська ракета "Зеніт" - найкраща після наших"
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": представник літературної династії Дана Павличко в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": "голос Донбасу" з серцем мецената Владислав Кириченко в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": директор Інституту української мови Павло Гриценко в ефірі "5 каналу" о 23:10