За Чай.com / 5 канал

"ЗА ЧАЙ.COM": Боєць батальйону "Дніпро 1" Ашер-Йозеф Черкаський в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Бесіду про братів по зброї, про ворога і колаборантів дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Він втратив малу Батьківщину – Крим окупувала Росія, він не емігрував, а пішов у добробат "Дніпро 1" і воював у Пісках біля ДАПу, він – релігійний єврей Ашер-Йозеф Черкаський, який взяв у руки зброю. Він був поранений, втратив побратимів – він і нині допомагає війську та ветеранам. І мешканці його нового дому в місті Дніпрі довірили Ашеру-Йозефу стати їх депутатом міськради.

Про братів по зброї, про ворога і колаборантів поговоримо. Про Дніпро та протистояння з ватними колаборантами та іншими "вілкулами" почаюємо", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 19 січня, у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме Ашер-Йозеф Черкаський.

Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або наживо на нашому сайті.

За Чай.com / 5 канал

Довідка. Народився у Феодосії, в Криму. У 1988-90 рр. був на строковій службі в радянській армії шифрувальником у 5-й повітряній армії в Одеському військовому окрузі. До початку війни на Сході України займався бізнесом. У ході війни на Донбасі – старший сержант полку МВС особливого призначення "Дніпро-1".

Свого часу заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов відмічав дії 45-річного Черкаського у бою з сепаратистами. У зоні АТО отримав серйозне поранення, але лише через два тижні був госпіталізований – до того часу продовжував воювати, тримаючись на знеболюючих, адже не хотів залишати бойових товаришів у бою. Одружений, має дітей.

Про участь у війні Черкаський розповідав: "Батальйону ("Дніпро-1" – 5.ua) ставилися різні завдання. Найбільш вражаючі з них – забезпечення відходу наших, в основному поранених бійців з Іловайська і бої на самій передній лінії – буквально в 300 метрах від противника – в Пісках, що за три км від донецького аеропорту. Проти нас воював батальйон "Схід", сформований з чеченців, представників інших кавказьких народів і арабів..."

Попередній матеріал
Нардеп: У парламенті недостатньо голосів для призначення Супрун міністром охорони здоров'я
Наступний матеріал
Facebook ввів обмеження для "Russia Today" перед інавгурацією Трампа
Loading...
Після двох років у АТО на Тернопільщину повернулися бійці 44-ї артбригади ЗСУ

Після двох років у АТО на Тернопільщину повернулися бійці 44-ї артбригади ЗСУ

"Широкине стало ще на поверх нижче": найсвіжіша інформація з АТО від журналістки "5 каналу"

"Широкине стало ще на поверх нижче": найсвіжіша інформація з АТО від журналістки "5 каналу"

Штаб АТО: На всіх напрямках відбуваються обстріли із гранатометів

Штаб АТО: На всіх напрямках відбуваються обстріли із гранатометів