5 канал

Жебрівський про чорне й біле у сірій зоні Донбасу - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав голова військово-цивільної адміністрації Донецької ОДА Павло Жебрівський.

"Одного разу ця зустріч за чайком вже зірвалася. Але ми тримаємо слово. Нині увечері гостюємо голову військово-цивільної адміністрації Донецької області Павла Жебрівського. Прифронтові будні, які настрої у звільнених містечках, як жити далі і яка ж стратегія повернення окупованих територій вже є. Чому Павло Жебрівський найбільш цитований на телеканалах кремлівського агітпропу. Чи потрібна блокада окупованих земель і чим торгують через лінію фронту. Про все – увечері", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Довідка. Павло Жебрівський народився 21 березня 1962 року у с. Немиринці Житомирської області. Народився в українській селянській сім'ї. У 1989 році закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, юрист. 

Український політик, народний депутат 4-6 скликань Верховної Ради, екс-голова Житомирської ОДА (квітень-грудень 2005 року), голова партії Республіканська платформа (з грудня 2011-го по серпень 2014 року), голова антикорупційного управління Генеральної прокуратури України (січень-червень 2015 року). У 2014 році Павло Жебрівський презентував власну книгу "Жити по-людськи", в якій запропонував власне бачення реформування країни після Революції Гідності. У 2015 році став героєм документального фільму "Після Мінська" з циклу Місто героїв.

11 червня 2015 року Президент України призначив Павла Жебрівського головою Донецької військово-цивільної адміністрації.

Має диплом лауреата загальнонаціональної програми "Люди року 2005" в номінації "Регіональний лідер року".
Одружений, має доньку та сина.

Як пишуть про нього довідки, головною функцією держави вважає встановлення чесних правил гри, за якими буде комфортно жити всім громадянам. Принциповий прихильник дотримання закону. Вважає, що реформи в державі неможливі без різкого зниження рівня корупції.

Попередній матеріал
Волонтери збирають кошти на унікальний "Кровомобіль" для бійців АТО на передовій
Наступний матеріал
Дивіться наживо на 5.ua брифінг речника Міноборони
Теги:
Loading...

На шахті в Торецьку стався обвал породи – Жебрівський

Мешканцям Авдіївки та Верхньоторецького відновили подачу води – Жебрівський

Російська сторона пообіцяла три дні тиші біля Торецька – Жебрівський

На повне відновлення інфраструктури Донбасу потрібно понад $20 млрд – Жебрівський

Російські найманці вдарили на Донбасі з "Градів" та важких САУ – Жебрівський

5 канал - трансляція наживо