Безвізовий поїзд
Безвізовий поїзд facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

За три роки безвізу українці 49 млн разів відвідали ЄС – які країни найпопулярніші

  Читайте по-русски
  Пасажиропотік з України до країн Євросоюзу зростає щороку

  Від початку дії безвізу – з 11 червня 2017 року по квітень 2020 – громадяни України загалом здійснили майже 49 мільйонів поїздок до країн ЄС і за біометричними, і за небіометричними паспортами, повідомляє пресслужба ДПСУ.

  "Найбільша кількість наших співвітчизників користуються кордоном із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, і дещо менше кордон зі Словаччиною", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що українці все частіше користуються авіасполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним.

  При цьому пасажиропотік з України до країн ЄС зростає щороку. Як зазначили у Держприкордонслужбі, у 2018 році кількість поїздок була на рівні 17,5 млн, а в минулому році вона становила – 18,65 млн.

  "Перші місяці 2020 року також не стали винятком, однак далі на ситуацію вплинула пандемія захворювання на коронавірусну інфекцію... Так, відповідно до аналізу, у січні та лютому цього року українці в країни ЄС прослідували 3 млн. разів, а за аналогічний період 2019 року – 2,3 млн", – сказано в повідомленні.

  "Хоч на даний час із загальної статистики не виокремлюються громадяни, які перетинають кордон, використовуючи біометричні паспорти, проте попередні роки свідчать про зростання кількості таких мандрівників. Зокрема, за другий рік безвізу кількість українців, які віддали перевагу безвізовим поїздкам (виключно за біометричними паспортами), зросла в 4,2 рази у порівнянні з першим роком", – додають у Службі.

  Крім того, зазначається, що у 2019-2020 роках перелік популярних для відвідування країн ЄС українці значно розширили. Якщо в 2017 році найбільшим попитом користувалися Італія, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина, то далі цей список поповнився ще й Австрією, Грецією, Іспанією, Італією та Чехією.

  Попередній матеріал
  Росія та Китай є головними джерелами дезінформації про COVID-19 – Єврокомісія
  Наступний матеріал
  У МОЗ заявили, що вживатимуть додаткових заходів через рекордну кількість хворих на коронавірус
  Loading...