Володимир Ткаченко
Володимир Ткаченко 5.ua

Їздили навіть поки дружина була вагітна – Володимр Ткаченко розказав про концерти в зоні АТО

За словами артиста, українських бійців потрібно відвідувати, аби змінювати "картинку" постійних обстрілів

У середу, 31 травня, в ефірі "час:Online" на сайті 5.UA український співак Володимир Ткаченко розповів про поїздки в зону АТО та виступи перед українськими військовослужбовцями. Так, за словами артиста, разом із дружиною Оленою Мозговою відвідував українських захисників навіть у той період, коли його дружина була вагітна.

"Було близько 30 чи 40 місць, куди ми їздили. Їздили навіть, поки дружина була вагітна. І потім, коли там були обстріли, я сказав, що більше ми туди не поїдемо, тому що я дуже нервувався з приводу того, що все ж таки були з дитинкою всередині. Зараз ми хочемо ще поїхати. Але що казати, зараз така ситуація, дуже важко про це говорити. Але треба їм показувати, їм треба трошки інша картинка, тому що 24/7 в них постійна стрільба", – сказав Ткаченко.

Також артист розповів, що багато людей в Україні і досі не усвідомлюють, що на сході йде війна.

"Багато людей не розуміють навіть, що там війна йде. Колись пам'ятаю із кумом стояв, а він у мене з "Айдару", Кобзар у нього позивний, ми стояли на зупинці, а в нього чотири поранення було, він стояв перебинтований і підходить до нас жінка і каже йому: "Сину, скажи, а війна є?" А він стоїть і каже: "Я не знаю, що вам відповісти". А стоїть перебинтований... Деякі люди реально не усвідомлюють, що йде війна", – додав артист.

Як повідомляв 5.UA в ефірі "час:Online" співак Володимир Ткаченко розказав про своє ставлення до українських артистів, які під час війни виступають на сцені країни-агресора.

Попередній матеріал
Посвята під постріли гармат: де та як народжуються справжні артилеристи
Наступний матеріал
Завдання ЗНО необхідно змінювати – радник міністра освіти
Loading...

Арсен Мірзоян про поїздки в АТО: Іноді знаходимо місця, куди волонтери не доїжджали два роки

Лідер гурту "ТІК": Майдани починаються з голосу, проданого за гречку

Фронтмен гурту "СКАЙ" про поїздки в зону АТО, допомогу бійцям та ставлення до концертів укранських артистів в РФ