5 канал

Євген Кисельов про звільнення з "Інтера": Від власників каналу цього зажадав особисто Путін

Кисельов сказав, що після його звільнення на "Інтер" "зайшли інформаційні бандити"

У суботу, 10 березня, о 20:00 в ефірі "5 каналу" Євген Кисельов розповів, чуму пішов з "Інтера", а саме хто став тому причиною.

"Від власників "Інтера" зажадали із Москви, зажадав особисто Володимир Володимирович Путін. Чому він це зробив – це у нього треба запитувати. Я на цю тему говорив з Льовочкіним, з Юрієм Бойком, який формально не є власником "Інтера", але, як ми всі прекрасно розуміємо, близький. Словом в Кремлі сказали – треба, у керівництві "Інтера" відповіли – "єсть". І туди зайшли інформаційні бандити, не побоюсь цього слова, які працюють на Безлюдну… Те, як «Інтер» тоді зіпсував собі репутацію, – це не на нашій совісті", – сказав Кисельов. 

Крім того, що відповів Кисельов на запитання ведучої про те, кому належить телеканал "Прямий" – дивіться у відео:

Довідка. Кисельов Євген Олексійович - радянський, російський та український журналіст. Народився 1956 року в Москві. З відзнакою закінчив історико-філологічний факультет Інституту країн Азії та Африки при МДУ ім. М. В. Ломоносова за спеціальністю "історик-сходознавець". У 1984 році почав працювати спочатку на радіо, у Головній редакції мовлення на країни Ближнього та Середнього Сходу Держтелерадіо СРСР, а з 1987 року — на телебаченні, у Головній редакції програми "Час").У 1991 році став одним з творців телепрограми "Вести".Улітку 1993 року Євгеній Кісєльов став співзасновником нової телекомпанії НТВ. Восени того ж року Кисельов стає директором канала НТВ, але потім йде з НТВ. З червня 2008 року суміщає роботу на "Ехо Москви" і RTVi з обов'язками головного редактора-консультанта телекомпанії ТВі (Україна).З вересня 2009 року по грудень 2012 року вів суспільно-політичне ток-шоу "Велика політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Інтер".В 2015-2016 рр. вів вечірнє політичне шоу "Чорне дзеркало" на телеканалі "Інтер" (Україна). Нині працює ведучим на телеканалі "Прямий".

Попередній матеріал
Закарпатська ОДА не отримувала пропозицій щодо місії ОБСЄ на території області – Галас
Наступний матеріал
"Припинення вогню" в АТО: від обстрілів загинув український боєць, ще троє – поранені

Що насправді було у ДАП навесні 2014-го: інтерв'ю з "кіборгом" Андрієм "Богемою" Шараскіним у "Рандеву" – відео

"Винник у спідниці": Ексклюзивне інтерв'ю з Іриною Федишин у "Рандеву"

Володимир Омелян про двоюрідного брата Василя Сліпака: Чому артист пішов воювати в АТО та кого любив

Пам'яті Василя Сліпака: спецвипуск "Рандеву" – відео

Порошенко прокоментував скарги журналістів на Нацбанк

Програмою СБУ "На тебе чекають удома" скористалися вже дві сотні осіб – штаб АТО