Номер "гарячої" дитячої лінії
Номер "гарячої" дитячої лінії 5.ua

Єдиний європейський номер: В Україні з літа запрацює дитяча "гаряча лінія"

Діти зможуть телефонувати за єдиним європейським номером 116-111

Від 1 червня національна дитяча гаряча лінія працюватиме за номером 116-111. Це загальноєвропейський номер, що запроваджений у 26 країнах лише для консультування дітей по телефону, передає "5 канал". 

Зателефонувати на цю безкоштовну гарячу лінію українські діти поки що зможуть лише з мобільного. Звертатися радять усім, хто потребує допомоги або консультації для захисту своїх прав.

Водночас, не припинятиме свою роботу і старий номер 0-800-500-225. Туди можна телефонувати і зі стаціонарних номерів.

Національна "гаряча лінія" працює з 2013 року на базі громадської організації "Ла Страда Україна". За цей час там отримали майже 150 тисяч звернень. Зазвичай діти телефонують у стані депресії та на межі суїциду, коли зазнають насильства у сім'ї чи цькування у школі.

"Україна стала ще однією державою, яка приєдналася до єдиної системи дитячого телефонного консультування з єдиним європейським номером 116-111. Це те, чого ми дуже прагнули, щоб номер був коротшим, доступнішим, щоб він був запам'ятовуваним. Щоб діти, які мають питання, проблеми, мають складнощі у своєму житті, могли звертатися на цей номер", – каже президент ГО "Ла Страда-Україна" Катерина Левченко. 

Попередній матеріал
АПУ прокоментувала одіозну заяву Путіна щодо "росіянки" Анни Ярославни
Наступний матеріал
Гройсман про підвищення ціни на газ восени: "Це повна брехня"
Loading...