Самотність
Самотність www.gogetnews.info

"Є ризик передчасної смерті": Супрун заявила про небезпеку самотності

  Наслідки самотності шкідливіші, ніж може здаватися на перший погляд

  В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун радить менше часу проводити на самоті, адже світова тенденція невтішна – кількість самотніх невпинно зростає. Про це йдеться у пості Супрун на сторінці у Facebook.

  "У світі помічено глобальну тенденцію до збільшення кількості самотніх людей. А самотність погано позначається на нашому фізичному і психічному здоров’ї", - запевняє очільниця МОЗ.

  Вона запевняє: наслідки самотності шкідливіші, ніж може здаватися на перший погляд.

  "Самотні люди більше ризикують захворіти на серцево-судинні хвороби, у них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії. Крім того, для самотніх людей зростає ризик передчасної смерті з усіх причин та в цілому вони відчувають себе менш щасливими", - каже міністр охорони здоровя.

  Уляна Супрун наголошує: соцмережі – це не привід відмовлятися від живого спілкування.

  "Дослідження вказують, що навіть тисячі друзів у фейсбуку не підтверджують соціалізованість та готовність спілкуватися людини, а подекуди навіть негативно впливають на когнітивні функції", - пише міністр.

  І додає: час від часу можна і треба знаходити можливість побути наодинці з собою. Головне, щоб все відбувалося збалансовано.

  "Також не забувайте, що є люди, які залишаються одні не тому, що їм так хочеться. Проведіть час зі своїми близькими та друзями, а за можливості - поговоріть з тими, хто дуже потребує підтримки та компанії. Адже найкраща пігулка від самотності, а разом з цим і від багатьох хвороб - це спілкування", - резюмує Уляна Супрун.

  І радить у вихідні не засиджуватися наодинці з комп‘ютером та улюбленим серіалом.

  Попередній матеріал
  Таємниче зникнення нарколога, яка оглядала Зайцеву після ДТП – подробиці
  Наступний матеріал
  Філарет: Вселенський патріарх зможе надати Томос без згоди інших православних церков
  Loading...