5 канал

Якими втратами загрожує провал у парламенті пенсійної реформи – ексклюзивне інтерв'ю з Олександром Данилюком

Лише актуальні теми в ефірі програми "Час. Підсумки дня на "5 каналі"

Якими непоправними втратами, окрім відставки прем’єра Гройсмана, загрожує провал у парламенті пенсійної реформи, чим проект уряду не подобається МВФ, і чи не поставить депутатське небажання перепрацьовувати під загрозу зриву графік ухвалення бюджету-2018?

О 19:50 в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" ексклюзивне інтерв’ю міністра фінансів України Олександра Данилюка.

Як повідомляв 5.UA, у Мінфіні пояснили, чому в законопроект про бюджет -2018 закладено майже 30 грн за долар. Зі слів держсекретаря Мінфіну, на такий курс гривні формуються відповідні видатки, аби держава могла їх забезпечити.

"У нас на сьогодні регулятором в цій сфері є Національний банк. Національним банком відповідно було закладено відповідний курс – 29,3 (грн за 1$ – 5.UA) в середньому по року, 30 (грн за 1$ – 5.UA) – на кінець року. Ці показники ми використовуємо, оскільки національним регулятором є НБУ. Але це не означає, що цей курс обов'язково буде таким. Це значить, що ми на нього повинні формувати відповідні видатки державного бюджету для того, щоби могли їх забезпечити", – зазначив державний секретар Міністерства фінансів України Євген Капінус в ефірі "5 каналу".

Попередній матеріал
На Луганщині з'явиться додатковий прикордонний загін, який відповідатиме за лінію АТО
Наступний матеріал
Чи спроможні "блакитні шоломи" повернути Україні ОРДЛО – ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Жебрівським
Loading...

"Під ялинку – вже в минулому": Мінфін вніс проект держбюджету-2018 на розгляд Кабміну, на черзі Рада

Данилюк назвав, скільки коштів Світовий банк вклав в українські проекти за 25 років

Данилюк: Депутати хочуть повернути податковий орган, що роками "кошмарив бізнес"