Данилюк
Данилюк uapress.com

Данилюк: Депутати хочуть повернути податковий орган, що роками "кошмарив бізнес"

  Йдеться про податкову міліцію, яка уже місяць знаходиться поза законом

  У вівторок, 7 лютого, депутати Податкового комітету Верховної Ради ініціювали зміни, що відновлюють діяльність податкової міліції. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає прес-служба Мінфіну.

  "Відповідний законопроект під іронічною назвою "Щодо оподаткування спадщини" уже включено до сьогоднішнього порядку денного. Це спроба повернути корупційний спадок податкової міліції. Якщо парламент підтримає ці зміни, орган, який роками "кошмарив" бізнес, буде знову легітимізований", – зазначив він.

  Як відомо, відповідний "репресивний" орган уже місяць знаходиться поза законом. У Мінфіні не виключають, що намагання повернути податкову поліцію – ще одна спроба зірвати одну з найважливіших реформ для бізнесу.

  "Я продовжую притримуватись позиції, що відновлення податкової міліції неприйнятне. Ця "спадщина" має відійти у минуле. Закликаю не підтримувати правки щодо повернення податкової міліції", – заявив міністр фінансів.

  У відомстві також нагадали, що 6 лютого на нараді під головуванням прем’єр-міністра було досягнуто домовленості щодо доопрацювання законопроекту Мінфіну про створення фінансової поліції у найкоротший термін. Законопроект вже публічно підтримали основні бізнес-асоціації, незалежні експерти та громадськість.

  Нагадаємо, зі слів прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, Кабмін до кінця року створить Службу фінрозслідувань на заміну податкової міліції.

  Попередній матеріал
  Тука – послу Німеччини: Ніяких виборів в ОРДЛО під контролем російської армії
  Наступний матеріал
  Тука: Окупанти на Донбасі займаються рекетом малого та середнього бізнесу

  У ДФС розповіли, скільки коштів податкова міліція повернула до держбюджету за 2016 рік

  Кабмін до кінця року створить Службу фінрозслідувань на заміну податкової міліції – Гройсман

  "Більше немає ніяких "маски-шоу" – Президент підписав зміни до Податкового кодексу для покращення інвестклімату