5 канал

Де нині знаходиться затриманий не території Білорусі українець Павло Гриб – ексклюзивне інтерв'ю з Валерією Лутковською

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" о 20:10 ексклюзивне інтерв'ю з Уповновваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською

Де нині знаходиться затриманий не території Білорусі українець Павло Гриб та наскільки реальним є обмін заручників за формулою "всіх на всіх"?

В ефірі програми "час. Підсумки дня" на "5 каналі" о 20:10 ексклюзивне інтерв'ю  з Уповновваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською.

Нагадаємо, ще на День Незалежності, 24 серпня, 19-річний Павло Гриб поїхав до білоруського Гомеля, щоби зустрітися із росіянкою, з якою познайомився у соцмережах. Потому – зник. Його батько певен – сина цілеспрямовано виманила з України й викрала російська ФСБ, аби звинуватити потім в тероризмі.

Згодом стало відомо, що українцю Павлу Грибу, який зник два тижні тому в Білорусі, – ФСБ РФ інкримінує теракт. Нині він перебуває в СІЗО російського Краснодару. Про це повідомив батько 19-річного Павла Ігор Гриб, передає "5 канал". Родина переймається через стан його здоров'я, адже Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Попередній матеріал
Вибух у центрі Києва: в автівці спрацював вибуховий пристрій – МВС
Наступний матеріал
Під Маріуполем відкрили пам'ятник визволителям Донеччини від німецьких окупантів

Викрадений у Білорусі Павло Гриб може бути в СІЗО Краснодара, Лутковська просить омбудсмена РФ дізнатись

Обмін заручників "всіх на всіх": Лутковська розповіла, про що вже домовились

Лутковська розповіла, скільки ув'язнених має віддати "ДНР/ЛНР"