фото krm.gov.ua

Данилюк назвав, скільки коштів Світовий банк вклав в українські проекти за 25 років

За словми мністра фінансів, кошти були спрямовані на інституційний розвиток органів державної влади, підтримку окремих напрямів й проектів в пріоритетних галузях та сферах, а також системні проекти, спрямовані на підтримку реформ й збалансування держбюджету України

3 вересня виповнюється 25 років членства України у Світовому банку. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Світовий банк за цей час вклав в українські проекти $11,6 млрд, пише "Урядовий портал".

"Упродовж 25 років на фінансування інвестиційних проектів в Україні було виділено $11,605 млрд. Кошти були спрямовані на інституційний розвиток органів державної влади, підтримку окремих напрямів й проектів в пріоритетних галузях та сферах, а також системні проекти, спрямовані на підтримку реформ й збалансування державного бюджету України", – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що 1 вересня Данилюк взяв участь у черговому спільному перегляді портфеля проектів Світового банку в Україні. Перегляд портфеля відбувається для оцінки статусу виконання проектів, після чого узгоджуються подальші кроки для забезпечення їх успішної реалізації.

Крім того, обговорюється стан виконання Плану заходів із впровадження портфеля інвестиційних проектів в Україні, затвердженого під час попереднього спільного перегляду, а також затверджується План заходів на наступне півріччя.

Такий постійний та системний перегляд стану впровадження проектів сприяє підвищенню ефективності співпраці України з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та ефективнішому використанню коштів, які надає Банк. Зокрема збільшуються обсяги вибірки коштів за проектами та прискорюються темпи їх реалізації. Також під час спільного перегляду портфеля проектів відбувається аналіз питань, що виникли під час періоду виконання проектів, що дає змогу забезпечити кращі результати їх реалізації.

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

Попередній матеріал
У Бельгії з військового вертольота випав пілот – чоловіка досі шукають
Наступний матеріал
"Самовільне відновлення неможливе": Автор "Ікон Революції" прокоментував зникнення графіті
Loading...

Осінь під парасолькою: синоптики розповіли, які регіони накриють дощі та грози

"Зупинити це божевілля": Клімкін прокоментував ядерні випробування КНДР

В ЄС назвали, коли Україна отримає третій транш в €600 млн

Agile Spirit 2017: у Грузії стартують багатонаціональні навчання НАТО

Україна у вересні отримає 62 тонни енергетичного вугілля зі США – Чалий

Польща на кордоні з Білоруссю та Україною зведе паркан для захисту від диких кабанів