Володимир Гройсман
Володимир Гройсман
5 канал

Якщо не почують – діятиму інакше: Гройсман про мільйонні премії у "Нафтогазі"

  Прем'єр каже: "Дуже занепокоєний таким розміром премій"

  Уряд чекає відповіді від наглядової ради НАК "Нафтогаз України" щодо встановлення премії менеджменту на суму в понад 45 мільйонів доларів. Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "Обозреватель".

  "Вважаю, що це перегин, я про це сказав. Це рішення незалежної наглядової ради, не рішення уряду. Я вже написав листа-звернення до наглядової ради НАК, де пояснив, що дуже занепокоєний таким розміром премій. Чекаю на офіційну відповідь, і після того визначатимуся, що з цим робити", – зазначив глава уряду.

  Він додав: "Якщо мене почули - це одна річ, якщо не почули - буду діяти інакше".

  Нагадаємо, раніше в уряді "Нафтогазу" наказали переглянути рішення щодо нарахування високих премій.

  Довідково: 20 червня 2018 року комерційний директор "Нафтогазу" підтвердив нарахування мільйонних премій менеджменту компанії, пояснивши це її перемогою у Стокгольмському арбітражі над "Газпромом".

  Більш того, Юрій Вітренко заявив: "Розмір премій є адекватним; рішення було зваженим, вчасним і обґрунтованим; призначалися премії спеціальним незалежним органом і тільки за конкретний вклад у перемогу; у відповідності з законом і міжнародним стандартам; пов'язана вона тільки з перемогою у Стокгольмі; премія працівникам компанії, суб'єкта господарювання".

  Попередній матеріал
  Чекати недовго: стартує "гаряча лінія" для скарг на медпослуги
  Наступний матеріал
  Початок реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів: у Міносвіти розповіли подробиці