Захисники Авдіївки
Захисники Авдіївки 5 канал

"Якщо набридає – заспокоюємо": як захисники Авдіївки реагують на ворожі кулемети та гвинтівки

Снайпери супротивника активізувалися поблизу Авдіївки. Військовослужбовці, які боронять місто, розповідають: бойовики почали активно укріплювати позиції, не припиняючи обстрілів українських опорних пунктів

На позиціях поблизу Авдіївки кулеметні черги чути щодня. Бійці кажуть, що їхній противник про перемир’я не чув. Цього ранку теж було неспокійно. 

"Нічого не змінилося. Щоб ми помітили там якийсь режим тиші, такого не було. Тобто, тут режиму тиші взагалі немає. Постійно провокації і робота з їхнього боку", – розповідає військовий Руслан.

Від самого ранку по українських бійцях цілять ворожі снайпери, адже сонце – в них за спиною, що дуже зручно. Працюють досить прицільно і точно, кажуть бійці АТО. Не поодинокі й ворожі постріли з РПГ та СПГ.

"Хаотично. Вони можуть вдень цілий день мовчати, ввечері постріляти й до ранку мовчати. Можуть цілу ніч: виліз, постріляв, заліз, сховався. Якщо набридає, ми їх заспокоюємо, даємо відповідь. Тоді вони (бойовики – ред.) ховаються й сидять тихенько", – каже військовий Руслан.

Захисники Авдіївки
Захисники Авдіївки5 канал

Бійці кажуть: бачать, як ворог почав активно окопувати та укріпляти позиції. Зазначають: бойовики не просуваються, а копають собі проходи, щоб зайвий раз не потрапляти на очі українським військовим.

"Зараз вони окопуються, працюють здебільшого по позиціях. Сьогодні ми вже спостерігали це. Чуємо техніку, проте бачимо те, що вони це все копають вручну", – розповідає військовий Юрій.

Що коїться на позиціях, та як бійці АТО відповідають на провокації ворога – дивіться в репортажі:

З Донецької області, Євгенія Китаїва, Анна Кудрявцева, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Скирти заліза та порожнеча": як нині виглядають "Бутівка" та промзона Авдіївки

Попередній матеріал
У Вінниці на одному з будівництв обвалилася стіна, троє людей постраждали
Наступний матеріал
"Північний потік-2": як відповіли Порошенку в Німеччині та чим аргументували власну прихильність до РФ
Loading...