Ян Пєкло polskieradio.pl

Якщо "Мінськ" не почне працювати, потрібен інший формат переговорів за участю нових країн – Пекло

  Посол Польщі вважає, що в новому переговорному процесі має бути порушено питання Криму

  Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пекло вважає, що Польська Республіка або США могли б увійти в альтернативний Мінському процесу формат переговорів, які б стосувалися також і питання Криму, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Зараз у нас є Мінські домовленості, і всі країни мають виконувати свої зобов'язання за цими угодами, але якщо Мінські домовленості не працюватимуть, то потрібно думати про новий формат, можливо із залученням США", – зазначив Пекло.

  Дипломат висловив впевненість, що закінчити війну на Донбасі без сусідніх країн, таких як Польща, неможливо. Він заявив: "Було б цілком природно, якби Польща увійшла в новий формат".

  Посол, крім того, вважає за необхідне, щоб у новому переговорному процесі було порушено питання Криму. "Проблема "Мінська" в тому, що він стосується лише Донбасу, але не Криму. Крим має бути наступним", – наголосив Пекло.

  Нагадаємо, Посол США заявив, що Україну не закликатимуть виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами в односторонньому порядку.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила масштабну схему розкрадання коштів "Укрзалізниці": проведено 10 обшуків
  Наступний матеріал
  Заява СБУ та СЗР щодо викриття планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні у період 15-25 листопада - завершено

  Айвазовська розповіла, як Росія намагається просунути в Мінську "формулу Штайнмаєра"

  КПВВ "Золоте" має бути відкритим до наступної зустрічі у Мінську – Оліфер

  У Мінську Геращенко назвала головні вимоги України на переговорах Тристоронньої групи

  Посол США: Україну не закликатимуть виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами в односторонньому порядку