5 канал

Айвазовська розповіла, як Росія намагається просунути в Мінську "формулу Штайнмаєра"

  За словами дипломата, Україна не має намірів погоджуватися на таку "пропозицію"

  Представники РФ на переговорах у Мінську намагаються схилити Україну до затвердження так званої "формули Штайнмаєра". Про це повідомила експерт політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська на сторінці у Facebook.

  "Щодо дискусії в Мінську, то вона вдруге поспіль отримує цікаве русло. РФ намагається схилити нашу підгрупу до того, щоб саме ми затвердили т.зв. формулу Штайнмаєра, а Тристороння контактна група її "парафіювала", – зазначила Айвазовська.

  "Звісно, українська сторона не може на це піти, оскільки глави держав "нормандської четвірки" дали доручення чотирьом міністрам закордонних справ розробити дорожню карту до кінця листопада, частиною якої будуть як безпекові позиції, так і політичний блок", – зазначила вона.

  За словами Айвазовської, росіяни тактично намагаються "звільнити міністра Лаврова від надзавдання – узгодити документ у нормандському форматі на їх умовах і вийти на спільний документ клином через Мінський формат у частині політичного блоку".

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мінську представники України у Тристоронній контактній групі добиватимуться звільнення заручників.

  Дивіться також: У Мінську Геращенко назвала головні вимоги України на переговорах Тристоронньої групи

  Попередній матеріал
  Транспорт майбутнього: в ОАЕ збудують перший вакуумний потяг
  Наступний матеріал
  "Я втомився": Шовковський заявив про намір завершити футбольну кар'єру

  У Мінську Геращенко назвала головні вимоги України на переговорах Тристоронньої групи

  У Мінську представники України у Тристоронній контактній групі добиватимуться звільнення заручників