Збори артилеристів на Херсонщині facebook / Міноборони України

Як тренуються "боги війни": збори артилеристів на Херсонщині – фоторепортаж

Проводились стрільби із застосуванням реактивних систем залпового вогню Б-21 "Град", 152-мм гаубиць Д-20, мінометів калібру 82-мм та 120-мм

На одному з полігонів Херсонської області відбулись збори артилеристів. До заходу залучались командири гармат, мінометів, бойових машин реактивної артилерії та протитанкових керованих комплексів, передає прес-служба Міноборони.

Зазначається, що протягом трьох діб з артилеристами було проведено як теоретичні, так і практичні заняття: "Під час теоретичних занять учасникам довели досвід застосування артилерії під час бойових дій у районі проведення антитерористичної операції та вимоги до тих, хто вирішить продовжити військову службу за контрактом. Під час проведення практичних занять артилеристи тренувались у вивірці прицільних пристроїв та підготовці гармат, мінометів та боєприпасів до них до бойового застосування. Вінцем заходу стали бойові стрільби зведених підрозділів".

Повідомляється, що стрільби проводились із застосуванням 152-мм гаубиць Д-20, реактивних систем залпового вогню Б-21 "Град", мінометів калібру 82-мм та 120-мм. Тренування з ураження навчальних цілей відбувалось як вдень, так і вночі.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Як зауважив начальник артилерії – усі завдання, що були поставлені перед артилеристами були успішно виконані. Переважна більшість учасників заходу складалась із військовослужбовців контрактної служби.

Дивіться також: "Бойовий вишкіл": Українські артилеристи відпрацьовують стрільби з "Урагану" – фоторепортаж

Попередній матеріал
Верховна Рада закликала світ консолідувати зусилля для звільнення журналістів Сущенка та Семени
Наступний матеріал
ВР закликала іноземні парламенти ввести санкції проти "суддів", які підтримали заборону Меджлісу
Loading...

На Миколаївщині стартували масштабні польові навчання резервістів-артилеристів

Українські артилеристи провели тренування в зоні АТО

"Бойовий вишкіл": Українські артилеристи відпрацьовують стрільби з "Урагану" – фоторепортаж

Українські артилеристи провели планові стрільби