socportal.info

ВР закликала іноземні парламенти ввести санкції проти "суддів", які підтримали заборону Меджлісу

Верховна Рада просить міжнародні організації та парламенти іноземних держав засудити заборону Меджлісу в Росії

Верховна Рада звернулася в середу, 5 жовтня, до міжнародних організацій та парламентів іноземних держав із закликом засудити і не визнавати рішення судів Російської Федерації про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території окупованого Криму. За відповідну постанову №5215 проголосували 248 народних депутатів, передає ZN.UA.

Верховна Рада "звертається до міжнародних організацій та парламентів іноземних держав із закликом розглянути можливість введення персональних санкцій проти так званих "суддів" так званого "Верховного суду Республіки Крим" і суддів Верховного суду РФ, які підтримали і підтримують неправомірне рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу "екстремістською організацією" і про заборону його діяльності", йдеться у зверненні.

Також український парламент також просить Радбез ООН, Раду з прав людини та інші уповноважені органи ООН розглянути ситуацію із забороною діяльності Меджлісу кримськотатарського народу і вжити відповідних заходів із метою недопущення розправи над кримськотатарським народом.

Попередній матеріал
Як тренуються "боги війни": збори артилеристів на Херсонщині – фоторепортаж
Наступний матеріал
Зустріч з олімпійцями та паралімпійцями-учасниками Ріо-2016 – відео