Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк 5.ua

"Як Сівохо бухає з Пушиліним – хочу на це подивитись": Кондратюк про "платформу примирення"

Читайте по-русски
Шоумен запропонував запросити Сергія Сівоха до студії "5-го": "Якщо не прийде, значить, сам не розуміє, що це"

Шоумен Ігор Кондратюк назвав "нацплатформу примирення" Сергія Сівоха погано підготовленою домашньою заготовкою. Продюсер каже, що не розуміє, як українці мають "примирятися" з тим, хто підняв проти них зброю. Про це він розповів в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Я не знаю, що це таке. Думаю, що й Сівохо цього не знає, і те, що він розкаже, вам буде дуже дивно", – сказав Кондратюк.

"Примирення може бути між людьми, які не брали до рук зброї, мені здається. Якщо взяти в руки зброю, поки ця зброя не покладена, я не розумію, про яке примирення може йтися. Він хоче, щоб ЗСУ на кордоні з ОРДЛО поклали зброю і йшли брататися – з ким? Із російськими інструкторами? З ким примирятися? З Пушиліним? Ну, погукайте його в Київ, примиріться! Випийте з ним горілки на нейтральній зоні. Я просто хочу на це подивитись: Серьожа Сівохо бухає з Пушиліним. Запросіть його (Сівоха – ред.), спитайте. Думаю, якщо він не прийде, значить, він не знає, як примирятися. Я не розумію цю "платформу примирення". Якась не дуже гарно підготовлена домашня заготовка в Сергія Сівоха", – зауважив продюсер.

Водночас він вважає, що тим, хто живе в окупації й щиро чекає на прихід ЗСУ, жодні "платформи примирення" не потрібні: "Ті люди, які хочуть жити в Україні – з ними не треба примирятися. Вони сидять, теплять і пишуть нам звідти, що "ми чекаємо, поки українські солдати повернуть".

Кондратюк переконаний, що окупант не збирається підтримувати ініціативи української влади. Тому у відповідь на плани про "примирення" Україна отримує лише ворожі провокації та агресію.

"Вони (влада – ред.) посилають меседжі, що готові розібратися мирно. У відповідь отримують продовження вбивств українських солдатів. Після слів про примирення ми чули жорсткі коментарі від усяких пушиліних і так далі, мовляв, "хто ви такі і що ви це кажете". Такий плювок означає, звичайно, що можна витертися і лізти далі. Але занадто багато людей загинуло, щоб затямити, що наша історія полягає в супротиві Росії, бо вона анексувала Крим і воює з нами на Донбасі", – підсумував продюсер.

Попередній матеріал
Масниця в Україні: у столиці влаштували свято млинців
Наступний матеріал
Укравтодор представив електронну карту скарг – журналісти перевірили як це працює
Loading...
На окупованому Донбасі є люди, готові йти на вибори від "Слуги народу" – Сівохо

На окупованому Донбасі є люди, готові йти на вибори від "Слуги народу" – Сівохо

Сівохо в РНБО не матиме доступу до державної таємниці – причини

Сівохо в РНБО не матиме доступу до державної таємниці – причини

"Я би набирав політиків": президент російського КВК Масляков прокоментував призначення Сівохо до РНБО

"Я би набирав політиків": президент російського КВК Масляков прокоментував призначення Сівохо до РНБО