Насильство над жінкою (ілюстративне фото)
Насильство над жінкою (ілюстративне фото) Depositphotos

Як протидіяти домашньому насильству – Мінцифра і Нацполіція презентували особливий онлайн-серіал

Читайте по-русски
Після кожної серії є невеликі тести

Як протидіяти домашньому насильству – тепер навчатиме онлайн-серіал. Його презентували Міністерство цифрової трансформації спільно з Національною поліцією. Про це інформує "5 канал".

Проект створений за ініціативи Мінцифри як продовження курсу просвітницьких фільмів. Коштами та досвідом допомогли донори Канадської програми розвитку поліції. У серіалі відомі люди, лідери думок та зірки українського шоу-бізнесу розповідають про види насильства вдома. А поліцейські навчають реагувати на них – одразу дзвонити 102 або на гарячу лінію протидії насильству.

Після кожної серії потрібно виконати тест, щоб перейти на наступний етап курсу. Переглянути серіал можна безплатно. Потрібно зареєструватися на сайті порталу "Дія". У Мінцифрі сподіваються, він навчить людей реагувати на такі випадки й запобігати їм. Адже лише за пів року зафіксували понад 100 тисяч звернень про випадки насильства, а це на 40% більше, ніж за такий період торік.

"Після кожної серії є невеликі тести, буквально 2-3 запитання, на які треба правильно відповісти і після того можна побачити нову серію. Ми переконаємося, що людина не просто переглянула і проскролила серію, а дійсно винесла важливу інформацію",– розповідає заступниця Міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Як повідомляв 5.UA, на Дніпропетровщині поліцейські "вибивали" із затриманого зізнання у вбивстві.

Попередній матеріал
Іуда продав Христа за 30 срібняків, у скільки сторгує Україну Зеленський? – Зенон Позняк у #Кендзьор
Наступний матеріал
"Коли людям остогидне "зелена пошесть", можуть ввести жорсткий карантин" – ексзаступник міністра
Loading...