Коронавірус
Коронавірус Телеканал "Прямий"

"Коли людям остогидне "зелена пошесть", можуть ввести жорсткий карантин" – ексзаступник міністра

Читайте по-русски
Нові правила карантинних обмежень введені таким чином, щоб влада могла закрити частину території країни в разі власної потреби, вважає він

Щільність терактів зростатиме так само, як і масштаби епідемії, вважає Валерій Івасюк, ексзаступник голови міністра охорони здоров’я. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Не випадково два процеси ідуть паралельно. Це епідемія терористичних замахів і епідемія коронавірусної інфекції. Щільність терактів зростатиме так само, як і масштаби епідемії. До чого це все веде? Коли людям остогидне "зелена пошесть", готуються ввести надзвичайний стан та жорсткий карантин", – вважає ексміністр. На його думку, постанова Кабміну від 22 липня щодо розподілу карантинних зон введена в такий спосіб, щоб влада могла закрити частину території країни в разі потреби.

Також депутат наголосив, що Україна використовує надто мало правильних тест-систем задля виявлення хворих: "Вже більше ніж пів року досліджують пандемію та заходи стримування розповсюдження коронавірусу. І світ дійшов до правильної формули: не карантин, а тестування важливі", – каже Івасюк.

За його словами, у сусідній Польщі кількість тестів роблять набагато більше, а кількість хворих – менша: "Україні потрібно 80-100 тисяч тестувань на день. Для того, щоб ізолювати людей, які можуть розповсюджувати цю інфекцію", – наголошує ексміністр.

"У країнах Євросоюзу проводять тестування безкоштовно – за зверненням усіх груп ризику. В Україні ви не пройдете тестування, якщо відчули симптоми. Тільки за гроші. Працівники поліції отримують по 10 тисяч доплат, а дві третини людей в транспорті та метро їздять з відкритим носом, – додав він.

Нагадаємо, в Україні набули чинності нові правила карантинних обмежень.

Попередній матеріал
Як протидіяти домашньому насильству – Мінцифра і Нацполіція презентували особливий онлайн-серіал
Наступний матеріал
Спалах коронавірусу на "Київхлібі": комбінат працює, попри заяви Кличка та Держпродспоживслужби
Loading...