Як гартували вояків: на Рівненщині завершився тривалий вишкіл для резервістів

Майже 50 військових отримали грамоти та нагороди, стільки ж зголосились вступити на контракт

На рівненському полігоні завершила планову підготовку перша черга резервістів 14-ї механізованої бригади. Про це інформує "5 канал".

Як зазначається, майже тисяча бійців упродовж дванадцяти днів поновлювали навички та знання з військової справи. На урочистому шикуванні з нагоди завершення навчань командування відзначило найкращих резервістів. Зокрема, півсотні бійців отримали грамоти та нагороди.

Крім того, учасникам навчань виплатили гроші, нараховані за час перебування на полігоні. Зазначимо, що більшість резервістів незабаром повернеться до цивільного життя, однак майже 50 з них висловили бажання продовжити службу у війську за контрактом.

"Дві доби практично були в полі. Більше, проживали там. Стійко виносили ці всі умови, ніхто не жалівся, не підходив і не казав, що важко. Хоча вони резервісти, а не контрактники, їх призвали на збори", - коментує командир 1-го механізованого батальйону 14-ї механізованої бригади ЗСУ Михайло Прокоп’єв.

"Перший поштовх – те, що хлопці, ми тут і щось відбувається. Хочеться швидше туди, де знаєш, що ти свій. Тут далося взнаки те, що згадали навички, поновили (знання), підтягнули до себе солдат, сержантів. Є такі солдати, сержанти, які заслуговують на навчання в Академії сухопутних військ у Львові, які зможуть стати командирами взводів і рот, а в майбутньому - розбудовувати Збройні сили України", - каже військовослужбовець резерву ЗСУ Сергій Ковальчук. 

Дивіться також: Збори резервістів: Генштаб ЗСУ про специфіку військових навчань

Попередній матеріал
Презентація реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій - відео
Наступний матеріал
До окупованого Криму прибув Путін

Збори резервістів: Генштаб ЗСУ про специфіку військових навчань

Підрозділи резервістів готують до найскладніших бойових завдань: триває вишкіл на Рівненщині

Бійці ЗСУ тримали оборону на Чернігівщині: розпочався масштабний вишкіл для резервістів та контрактників

В Україні стартували масштабні збори резервістів