військові навчання на Чернігівщині 5.ua

Бійці ЗСУ тримали оборону на Чернігівщині: розпочався масштабний вишкіл для резервістів та контрактників

Військові опановують модернізоване озброєння, що надійшло від Міноборони

На одному з полігонів ЗСУ на Чернігівщині розпочалися повномасштабні навчання з бойовими стрільбами 92-ї механізованої бригади.

Як стало відомо, підрозділ нещодавно вийшов із передових позицій на лінії зіткнення в Луганській області. Нині в бригаді проходять злагодження понад 1 тис.резервістів та новоприбулих контрактників.

Нещодавно 92-й механізованій бригаді передали на опанування самохідну артилерійську установку САУ 2С-1. Тепер військові мають звикнути до такої зброї, а також навчитися стримувати ворога на далеких підступах, здійснюючи постріли на 5 і 10 кілометрів.

"Удень і вночі навчаються всі підрозділи бригади. На іншому полігоні розгорнувся тактичний вишкіл піхоти за участі бронетехніки", – коментує інструктор артилерійського дивізіону 92-ї механізованої бригади ЗСУ Дмитро Савченко.

Задоволений завданням механік-водій 92-ї механізованої бригади ЗСУ Дмитро Горобець. Він каже, що про таку роботу мріяв з дитинства. "В артилерії якась привабливість є, якась своя родзинка. Це, як кажуть, боги війни", – коментує боєць свою вдачу.

За задумом навчань, на цих позиціях тримає оборону одна з рот 92-ї бригади. На іншому боці поля, десь за 2-3 кілометри, наступає умовний ворог. Це інша рота 92-ї бригади, але їх наступ умовно стримує артилерія.

За артилерію на цих позиціях – танковий дивізіон. Командир танкістів Павло Беньковський позитивно оцінює результат, який показали його підлеглі, більшість із яких воювали на Донбасі ще у 2014-2015 роках.

"До нас потрапили резервісти. В основному, це третя хвиля мобілізації. Тобто ті люди, які служили у нас в батальйоні. Багато знайомих, все нормально, працюємо", – сказав Беньковський.

Як стало відомо, бійці танкового підрозділу 92-ї механізованої бригади ЗСУ на цих навчаннях опановують нові Т-64, які бригада отримала зі складів Міноборони. Бійці кажуть, що машини у гарному стані та пройшли капремонт.

За словами комбрига Віктора Ніколюка, саме на контрактників і резервістів з досвідом зараз вся надія, адже у разі повномасштабної агресії Росії проти України саме вони стануть на заваді ворогу.

"Я задоволений їхньою підготовкою. Це той гарт, який ми здобували в зоні АТО. І вони вище на голову за тих військовослужбовців, які не брали участь у бойових діях", – сказав командир 92-ї механізованої бригади ЗСУ Віктор Ніколюк.

Дмитро Мороз та Іван Вірченко, 5 канал

Попередній матеріал
Рада звільнила 12 суддів, які працювали на бойовиків
Наступний матеріал
Верховна Рада планує заборонити вилучення комп'ютерної техніки під час обшуків
Теги:
Loading...
Окупаційна влада Криму в рамках навчань "Кавказ-2016" здійняла в небо більше 20 винищувачів

Окупаційна влада Криму в рамках навчань "Кавказ-2016" здійняла в небо більше 20 винищувачів

В Одесі розпочались навчання інструкторів спецсистеми "Барс"

В Одесі розпочались навчання інструкторів спецсистеми "Барс"

Слідчі Нацполіції проходять навчання за програмою ОБСЄ та Ради Європи

Слідчі Нацполіції проходять навчання за програмою ОБСЄ та Ради Європи

Ігрове навчання: 11 шкіл Маріуполя взяли участь у квесті з безпеки дорожнього руху

Ігрове навчання: 11 шкіл Маріуполя взяли участь у квесті з безпеки дорожнього руху