В Одесі розпочались навчання інструкторів спецсистеми "Барс"

На військових очікують виснажливі тримісячні курси, після яких лише найкращі отримають диплом інструктора

В Одеській військовій академії почали навчання 15 майбутніх інструкторів так званої "Бойової армійської системи". Про це повідомляє "5 канал".

"Бойова Армійська Система", чи скорочено "Барс", поєднала у собі навички голіруч здолати озброєного нападника, за потреби надати першу медичну допомогу та навіть здолати висотні перешкоди за допомоги альпіністського спорядження. Армійці називають її основою в процесі підготовки армійської розвідки, спецпризначенців та десантників.

Як зазначається, система включає в себе заняття зі спеціальної тактики, застосування зброї, вогневої підготовки та багатьох інших елементів.

"Ця система не тільки підвищує ваш фізичний рівень, а ще й морально-психологічний стан на полі бою. Тобто в екстремальних ситуаціях ви будете реагувати швидше", – каже курсант факультету військової розвідки Валерій Поліщук.

Як стало відомо, таку систему підготовки розробили фахівці Одеської військової академії. Торік там підготували перших десять інструкторів. Тепер одесити готуватимуть військовослужбовців і з інших українських міст, які зможуть поширювати "Барс" у своїх підрозділах.

"Штатних інструкторів фізичної підготовки, рукопашного бою і кращих спортсменів з більш високими показниками направляли до нас, щоб протягом трьох місяців ми давали їм базові поняття цієї системи. Потім вони за планом (раз на півроку чи раз на рік) будуть сюди приїжджати і знову отримувати наступні кроки цієї підготовки", – зазначив начальник Одеської військової академії Олег Гуляк.

Як зазначається, до першої групи представників з інших міст увійшли 15 слухачів. Після тримісячних курсів лише найкращі з них отримають диплом інструктора.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Кремлівський пропагандист Грем Філліпс намагався спровокувати українських прикордонників – ДПСУ
Наступний матеріал
Завтра Apple презентує смартфон нового покоління iPhone 7

Слідчі Нацполіції проходять навчання за програмою ОБСЄ та Ради Європи

Ігрове навчання: 11 шкіл Маріуполя взяли участь у квесті з безпеки дорожнього руху

Італійські карабінери навчатимуть українських нацгвардійців

Правоохоронці у центрі Києва влаштували антитерористичні навчання