Поблизу Одеси відбулись військові навчання Facebook / ВМС ЗС України

В Україні стартували масштабні збори резервістів

  У Збройних Силах України розпочались масштабні збори з резервістами

  У Міноборони повідомили, що протягом вересня 2016 року до зборів залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях. Буде задіяно більше 8000 резервістів, 10% з яких - офіцери. Збори пройдуть в два етапи: перший - 3-15 вересня, другий - 12-24 вересня.

  Особливістю проведення зборів є залучення близько1 000 резервістів у кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься в ППД, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та в навчальних центрах після передислокування. Основна увага приділятиметься підвищенню рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

  Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи. Головна мета навчань — відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

  Нагадаємо, 13 липня у рамках навчань "Літня гроза – 2016" українські бійці з ходу форсували ріку Дніпро поромною переправою. Такий маневр здійснювався вперше за часів незалежності України. Через річку переправили бронетехніку - БТР, МТЛБ, танки і американські Hummvee (в народі - "Хаммери").

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Ворог 16 разів відкривав вогонь по українських позиціях
  Наступний матеріал
  Ердоган і Путін провели переговори перед початком саміту G20
  Loading...

  Полторак: На навчальні центри ЗС України виділено 250 млн грн

  Італійські карабінери навчатимуть українських нацгвардійців

  Українські військові моряки повернулись з навчань у Румунії

  "Вогняний грім 2016": Україна вперше бере участь у військових навчаннях країн НАТО у Литві