Контузія, струс мозку, розбита голова
Контузія, струс мозку, розбита голова Shutterstock

Виплати після контузії скасували, хоча боєць і може померти – волонтерка Юсупова

Читайте по-русски
За каденції Порошенка, коли людина отримувала контузію – це вважалось пораненням

Волонтерка Наталія Юсупова у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" розповіла, що нині у Збройних силах України скасували виплати для армійців після контузії, незважаючи на те, що це тяжке поранення.

"За каденції Порошенка, коли людина отримувала контузію, то це вважалось пораненням. Тобто це група, це виплата. Зараз контузія вважається бойовим травмуванням. Ніякої групи у тебе не буде, ніякої у тебе виплати не буде. А контузія – це надзвичайно тяжке поранення. Воно як би не виглядає, що у тебе немає там рук, ніг, але у людини дуже тяжкі наслідки бувають, аж до того, що людина може померти", – розповіла волонтерка.

Дивіться також повне інтерв'ю з Наталію Юсуповою:

Довідка. Наталя Юсупова – бізнесвумен, громадська діячка, волонтерка, світська левиця. Під час Євромайдану і революції в Києві Наталя Юсупова стала волонтером. Неодноразово бувала на Майдані, брала участь у суботниках і з гламурної світської левиці перетворилася в людину з бажанням допомагати іншим.

Уже після революції і з моменту початку АТО на сході України жінка регулярно бере участь у зборі коштів для поранених солдатів, відвідує госпіталі, спілкується з бійцями та їхніми рідними. Юсупова перестала спілкуватися з багатьма своїми "друзями", але знайшла нових друзів і подруг.

Як повідомляв 5.UA, двох українських армійців із мінно-вибуховими травмами евакуювали у Дніпро.

Попередній матеріал
Божественна літургія з Патріаршого собору УГКЦ
Наступний матеріал
Із розбитими вікнами і затриманим: як у Києві проходила акція на підтримку Сергія Стерненка – сюжет
Loading...