Полонені
Полонені скріншот

"Ви завжди в наших серцях і думках": рідні полонених та зниклих безвісти українців записали новорічне звернення

Читайте по-русски
Близькі ув'язнених нагадали заглибленій у передноворічну метушню країні, що не можна забувати про поневолених, які очікують дива

Рідні полонених та зниклих безвісти українців записали відео, у якому розповіли, що найбільше хочуть провести Новий рік разом зі своїми близькими. Відеозвернення до своїх чоловіків та синів вони оприлюднили в Facebook.

"У передноворічній метушні дехто забув про те, що поки ми зайняті приємними турботами, десь у неволі наші рідні сидять у темних і брудних підвалах в очікування дива. Поки ми з вами готуємося до свята, накриваємо столи і відкриваємо шампанське", – зазначили автори відео.

Зі словами підтримки звернулися вони до своїх близьких: "Навіть в ті хвилини, коли ми не разом, знайте, що ви завжди в наших серцях і думках".

Нагадаємо, за інформацією уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, у катівнях російських найманців на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей досі перебуває 251 громадянин України. Ще 258 людей вважаються зниклими безвісти.

Попередній матеріал
Бейбі-бокси повернуться після 1 січня 2021 року – на що чекати молодим батькам
Наступний матеріал
Порошенко: Bellingcat готує розслідування про справу "вагнерівців", а Netflix зніме про це фільм
Loading...