Вступна кампанія-2016: в Одеському ВНЗ допомагають абітурієнтам подавати документи через Інтернет

  Таку ініціативу цілком реально поширити в масштабах всієї держави, говорить голова відбіркової комісії Інституту інтелектуальної власності

  З цього року вперше під час вступної кампанії абітурієнти, які вступають до ВНЗ, подають пакет документів через Інтернет. Але електронна база вже п'ятий день поспіль працює з перебоями. Звичайно, це серйозно турбує як майбутніх бакалаврів та їхніх батьків, так і керівництво відбіркових комісій ВНЗ.

  Здається, ситуацію можуть виправити самі навчальні установи, приймальні або відбіркові комісії, яких здатні системно надавати допомогу у заповненні електронних заяв майбутнім студентам. Так, відбіркова комісія Національного університету "Одеська юридична академія" в м. Києві з перших днів подачі документів виділила робочі місця для допомоги з оформлення заяв до єдиної освітньої бази.

  Як зазначає голова відбіркової комісії Інституту інтелектуальної власності (ІІВ) НУ "ОЮА" Дмитро Андреєв, кожен охочий може подати заяву до будь-якого ВНЗ через приймальну комісію ІІВ. До речі, на сьогодні цією нагодою вже скористалися майже півсотні абітурієнтів.

  "Таку ініціативу цілком реально поширити в масштабах всієї держави, не дивлячись на внутрішні корпоративні інтереси вишів. З огляду на це, Одеська юридична академія звертається до всіх відбіркових та приймальних комісій ВНЗ з пропозицією створити додаткові робочі місця для заповнення електронних заяв абітурієнтів. Таким чином, ми реально зможемо поліпшити ситуацію та забезпечити абітурієнтам можливість реалізувати своє право на вищу освіту", – зазначив Андреєв.

  Зауважимо, що вступна кампанія-2016 передбачає можливість подання заяви в електронній формі на участь у конкурсному відборі.

  Для цього абітурієнт повинен зареєструватися на інтернет-сайті (працює тільки під час вступної кампанії) і ввести наступні особисті дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа, на підставі якого здійснюється вступ; дані про Сертифікат ЗНО (номер, пін-код, рік отримання). Під час подачі електронної заяви обов'язково необхідно прикріпити відскановану копію Додатка до атестата про повну загальну середню освіту.

  Як повідомляв 5.ua, Міносвіти скасувало квоти у ВНЗ для абітурієнтів із зони АТО

  Попередній матеріал
  "Ми не завершуємо роботу": Парубій розпустив депутатів на канікули
  Наступний матеріал
  На Донбасі важко поранили розвідника терористів – ГУР

  В Україні стартувала вступна кампанія: особливості цьогорічного прийому до ВНЗ

  Кабмін збільшив держзамовлення у ВНЗ

  Мінекономрозвитку пропонує збільшити держзамовлення у ВНЗ на 2016 рік

  В Україні скасували позаконкурсний вступ до ВНЗ

  Уряд зобов'язав військові ВНЗ достроково випустити курсантів (документ)

  "Держзамовлення для ВНЗ України – це радянський пережиток" // Інтерв'ю Єгора Стадного