Ліза Леоненко, maybe_lizaaaaa
Ліза Леоненко, maybe_lizaaaaa Maybe_lizaaaaa/TikTok

"Вс**лась мені ваша мова": недолуга блогерка з TikTok вилаялася на прихильників української

  Читайте по-русски
  Школярка не стримувала себе і заявила, що українською розмовляють лише "маленькі патріотики зі своєї зал**пи та сіл"

  Ще одна неповнолітня блогерка спричинила мовний скандал у популярній нині соціальній мережі TikTok. Йдеться про дівчину з ніком maybe_lizaaaaa, яка у власному відео паплюжила українську мову.

  Запис блогерки, сповнений нецензурної лайки, виклав у себе на Facebook користувач Ігор Колєснік. За його словами, під ніком maybe_lizaaaaa ховається 15-річна Ліза Леоненко.

  У власному відео школярка розповідає, що близько місяця тому опублікувала ще один ролик, в якому зізналася, що не полюбляє українську мову. Після цього дівчина отримала порядну хвилю хейту від користувачів мережі й власних підписників за грубі висловлювання.

  "Та всрал* *сь мені ваша мова! Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти? Аби ви розуміли, наскільки негативно я ставлюся до української мови, я не дружитиму з тією людиною, яка розмовляє українською", – пояснила Леоненко.

  Вона також додала, що українська її дратує, "особливо її звучання", а розмовляють на ній (за версією школярки) переважно селяни.

  "Тому, маленькі патріотики зі своєї зал**пи та своїх сіл, від'* *біться від мене, будь ласка. Тому що в Києві майже немає людей, які розмовляли би українською. Всі говорять російською і нікого це не **бе", – резюмувала вона.

  Зауважимо, що канал maybe_lizaaaaa має 142 тисячі фоловерів.

  Нагадаємо, раніше в тому ж TikTok молода українська блогерка Таїсія Маламан, відома як Di.rubens, виклала скандальне відео. У ньому дівчина, стоячи посеред Майдану Незалежності, зізнавалася в симпатії до країни-агресорки Росії. Згодом відомі бренди, зокрема Nestlé, Borjomi та Prometheus відмовилися від співпраці з одіозною блогеркою. 

  Попередній матеріал
  Справи Майдану: судитимуть близько 90 підозрюваних
  Наступний матеріал
  У Михайлівському Золотоверхому соборі вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні (оновлено)
  Loading...