Запис спецоперації НАБУ в ДМС
Запис спецоперації НАБУ в ДМС НАБУ

"Все зробимо, повір": в НАБУ оприлюднили відео зірваної спецоперації в міграційній службі

Відеозапис розмови з першим заступником голови міграційної служби Діною Пімаховою, який підтверджує, що вона вимагала хабар у $30 тис

Подробиці зірваної спецоперації з викриття корупційних схем у Державній міграційній службі розповіли у НАБУ. Також відомство оприлюднило відеозапис розмови з першим заступником голови міграційної служби Діною Пімаховою, який підтверджує, що вона вимагала хабар у $30 тис.

Детективи НАБУ мали інформацію, що чиновники міграційної служби вимагають гроші від іноземців за довідки про тимчасове проживання в Україні, а також за пришвидшене виготовлення біометричних паспортів. Навесні антикорупційне відомство розпочало спецоперацію, щоб зібрати докази.

Агент НАБУ під прикриттям налагодив довірливі стосунки з Діною Пімаховою. І попросив посприяти, щоб його знайомий бізнесмен-іноземець отримав український паспорт. Чиновниця попросила за свою допомогу $30 тис. Однак, коли агент приніс цю суму, брати гроші відмовилася.

У НАБУ стверджують – тоді вона вже знала про спецоперацію і саме тому не взяла хабаря. Щоб виправити ситуацію, незабаром сама зателефонувала та запропонувала зустрітися. За ті самі гроші вона погодилася допомогти отримати посвідку на проживання вже іншому іноземцю. І подзвонила до СБУ. Коли агент приніс половину суми – $15 тис. – його нібито й упіймали на хабарі.

Усі подробиці инциденту дивіться у лонгріді: "Купа мала" з відомств і розслідувань: усі подробиці "непорозуміння" НАБУ та ГПУ

Дивіться також фотогалерею:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Облава на призовників: що не мають права робити військкомати
Наступний матеріал
У Маріуполі чи не всі надзвичайні служби тренувалися з порятунку зі снігової пастки
Loading...