Юрій Луценко
Юрій Луценко radiosvoboda.org

Дії заступника ДМС в перших двох епізодах містять ознаки корупції – Луценко

НАБУ планує остаточно дасть оцінку діям першого заступника ДМС

Дії першого заступника ДМС у перших двох епізодах містять ознаки корупції. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу в Києві.

"Я вважаю правильним, що НАБУ планує остаточно дасти оцінку діям першого заступника ДМС, яка в перших двох епізодах була зафіксована в розмовах або словах, які містять ознаки корупції. Високопосадовець ДМС точно не є ангелом і в її розмовах є ознаки корупції. Впевнений, що детективи НАБУ мають дати цьому правову оцінку, ця справа має певну юридичну перспективу. Це їхня компетенція... Із того, що я бачу, там є ознаки наявності корупції в її діях та діях її знайомих. Чи це зафіксовано так, щоб у суді можна було довести її вину, нехай визначається керівник САП пан Холодницький", – наголосив генпрокурор.

Він додав: "Хочу підкреслити, що і в першому, і в другому, і в третьому епізоді всі пропозиції від агента НАБУ до чиновника були завідомо незаконні. Це з точки зору європейського законодавства, українського законодавства та навіть моралі – неприпустимо, тому наша (ГПУ – 5.UA) справа про пропонування хабара має місце".

Однак раніше Луценко завив: "В таких випадках Євпропейський суд звільняє людей від відповідальності. Так само діє і український суд – звільняють від відповідальності чиновника, який був спровокований працівниками правоохоронних органів".

Дивіться повне відео брифінгу Луценка:

Як повідомляв 5.UA, 29 листопада 2017 року під час спроби передання хабара в розмірі $15 тис. першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій співробітники СБУ затримали агента НАБУ. А сьогодні, 30 листопада, Пімахова прокоментувала цей інцидент на брифінгу. Додамо, що на запитання журналістів Пімахова заявила, що не знала, що чоловік, який пропонував їй хабар, – агент НАБУ, і що НАБУ проводить спецоперацію, як про це заявляють у прес-службі бюро. Згодом відбувся брифінг очільника НАБУ Артема Ситника, на якому він заявив, що за погодженням з генпрокурором затриманого агента НАБУ відпустять.

Попередній матеріал
Двом із постраждалих від вибуху в Нікополі роблять операцію
Наступний матеріал
"Саша Сухинін – це величезна втрата": у Дніпрі прощались з відданим бійцем АТО
Loading...