Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери передали снайперам-морпіхам приціли на чверть мільйона

Волонтерські групи People’s Project і Combat-ua об’єднались для допомоги снайперам української морської піхоти

Подробиці "операції" описав на сторінці Центру волонтерів "Народний проект" активіст Максим Рябоконь. Він пише: "Є багато історій, які доводять, що професійній команді навіть погане обладнання не заважає, а дилетантам і хороше не допоможе. Але що, якщо хорошій команді снайперів дати хороше обладнання? Правильно – ККД команди росте, а результат всіх радує (… ну майже всіх))".

Як зазначено у повідомленні, волонтерська організація Combat-ua давно займається підготовкою снайперів. Цього разу вони навчають снайперів морських піхотинців у Миколаєві. Групи "учнів" формуються чималі, і не завжди вдається повністю забезпечити усіх бійців. Для того щоб підняти рівень майстерності, часто недостатньо рівного ствола, потрібне й технічне забезпечення, на яке останнім часом дуже важко збирати гроші, - пише волонтер. При цьому оптичні прилади – це часто найдорожча частина модернізації гвинтівки.

Центр волонтерів "Народний проект" зараз готує до запуску проект із забезпечення снайперів, тож не міг не надати допомоги дружній волонтерській організації. Тим більше, якщо йдеться про їхніх спільних підопічних.

Волонтер уточнив: "Ця допомога стала можливою завдяки нашому постійному спонсору. Ми сьогодні вислали для групи "морпіхів" 12 прицілів Bushnell 6-24×50 FFP 30m, загальною вартістю 279000 грн – чверть мільйона! З якими вже завтра будуть проведені перші тренування. Якісні приціли дозволять підвищити ККД снайперів які саме зараз відправляються в одне з найгарячіших місць у зоні АТО".

"Вкотре переконуємося в тому, що для хороших справ не завжди потрібні кричущі публікації про наші втрати, досить вірити в нашу перемогу і продовжувати допомагати!", – каже координатор People’s Project Максим Рябоконь.

Він додав: "До речі, забув сказати, але кожні перераховані 100 гривень на будь-який з проектів People’s Project кладуть на лікарняне ліжко одного "сєпара", а якщо 500 – то не в ліжко)".

Нагадаємо, минулого місяця волонтери "Народного проекту" розпочали проект із підготовки "універсальних солдатів" для ЗСУ за новою системою.

Попередній матеріал
Силовики запобігли теракту на залізниці в Ізюмі
Наступний матеріал
У Києві на Борщагівці кількасот активістів перекрили трамвайну колію та дорогу
Теги:
Loading...

Біля Зайцевого бойовики розстріляли два реанімобілі – волонтер

Ізраїльські медики поставили на ноги волонтерку Яну Зінкевич

Бої за промзону Авдіївки посилюються – волонтери підсилять оборонців бойовим модулем "Шабля"

СБУ оприлюднила подробиці зустрічі Грицака з добровольцями і волонтерами

Волонтери допомогли врятувати ногу 19-річному воїну-добровольцю

5 канал - трансляція наживо