Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Бої за промзону Авдіївки посилюються – волонтери підсилять оборонців бойовим модулем "Шабля"

Бійцям потрібна негайна допомога – за попередніми даними, за два дні у боях за Авдіївку поранено щонайменше 17 українських десантників

Нову інформацію щодо ситуації в Авдіївці повідомив координатор волонтерської групи "Народний проект" Максим Рябоконь з посиланням на військових, що дислокуються у тій місцевості.

"Постійні бої за промзону посилюються. Хлопці розповідають, що у десантури за позавчора – сімнадцять чоловік "300-х". Це більше, ніж за весь час протистояння на тій території", – переповів він слова вояків.

За неперевіреними даними інших джерел, ситуація може буде ще драматичнішою: волонтери повідомляють про двох загиблих та двадцять поранених вояків ЗСУ за останні два дні.

Загалом ситуацію у "Народному проекті" описали так: станом на 20 березня сили АТО та бойовики контролювали по 50 відсотків тієї частини авдіївської промзони, яка зветься "Малі дачі". 23 березня окупанти атакували і витіснили бійців з "Малих дач". Згодом для відновлення statusquo силам АТО вдалося відбити свої позиції та закріпитись. "Наказу наступати далі військам ЗСУ не надходило, у зв'язку з дотриманням українською стороною Мінських домовленостей", – підкреслив Максим Рябоконь.

У зв'язку з цим на вихідних в Авдіївку волонтери передають вкрай необхідну турель "Шабля". Це бойовий модуль із кулеметом, яким можна керувати дистанційно з безпечної відстані. Модуль "Шабля" буде вже другим на передовій: перший отримала 93-тя окрема аеромобільна бригада в грудні 2015 року в районі шахти Бутівка.

"Крім турелі, хлопцям дуже необхідно привезти два тепловізори, тепловізійний приціл і два прилади нічного бачення. Зараз уточнюються інші термінові позиції, список волонтери опублікують найближчим часом", – кажуть у Peoples Project. Кошти на ці всі позиції волонтери терміново збирають у рамках проекту "Оперативне реагування".

Попередній матеріал
В Іраку після футболу стався теракт: щонайменше 26 людей загинули, більше 70 - поранені
Наступний матеріал
Тимошенко: вже є рішення про передачу Савченко Україні
Теги:
Loading...

16 обстрілів за день на Донбасі - бійці АТО двічі відкривали вогонь у відповідь

Бійці 58-ї мехбригади розповіли, як утримують позиції біля Авдіївки

У Дніпропетровську рятують бійця, який був тяжко поранений під Авдіївкою

У Дніпропетровську прооперували 5 поранених під Авдіївкою бійців АТО

"Наші їх буквально шаткували" – журналісти і волонтери публікують кадри з місця важких боїв у Авдіївці

Українські снайпери знищили щонайменше п’ять бойовиків біля Авдіївки – волонтер