Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери допомогли врятувати ногу 19-річному воїну-добровольцю

Бійця уже виписали з клініки після основного етапу лікування і він їде додому

Волонтери People’s Project у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" допомогли врятувати від інвалідності 19-річного добровольця батальйону "ОУН". Зараз він готується до виписки після завершення основного етапу лікування.

У нього - закритий багатоуламковий перелом правої великогомілкової кістки зі зміщенням та некроз таранної кістки. 13 вересня 2015 року під час виконання бойового завдання він підірвався на ворожих розтяжках у Пісках поблизу Донецького аеропорту, за 300 метрів від позицій російських терористів. Щоб не потрапити в полон ворога, боєць хотів разом з побратимами підірвати себе гранатою. На щастя, хлопців вчасно евакуювали бійці ДБ "ОУН" та 93-ї ОМБр. За три місяці лікування традиційними методами у державних медичних установах зрощення великогомілкової кістки не відбулося.

Як повідомляв 5.ua, у січні 2016 року Ігор розпочав лікування наслідків поранення ноги у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених".

Тиждень тому, 16 березня, йому провели складну операцію - ввели 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами в місце асептичного некрозу таранної кістки. Відразу після процедури Ігор розповів про своє самопочуття.

Відновлювати сили після операції Ігор поїде додому, та вже за півтора місяці повернеться на перший контрольний рентгенівський знімок. Волонтери підсумували: "People’s Project вдячний кожному хто допоміг зібрати необхідні для лікування Ігоря кошти. Разом ми можемо допомогти ще багатьом нашим захисникам повернутися до здорового життя!"

Попередній матеріал
Сьогодні міжнародний трибунал оголосить вирок колишньому лідеру боснійських сербів Караджичу
Наступний матеріал
Вночі у середмісті Києва пролунав вибух
Теги:
Loading...

Біотехнологія замість ампутацій: волонтери просять підтримки держави для поранених в АТО

Українські біотехнологи змогли врятувати від ампутації кінцівок 35 бійців

Пораненому під Донецьком воїну-добровольцю загрожує довічна інвалідність

Волонтери просять допомогти: пораненим бійцям загрожує інвалідність без сучасного апарату Armeo Spring