Міжнародний трибунал 5 канал

Сьогодні міжнародний трибунал оголосить вирок колишньому лідеру боснійських сербів Караджичу

  Сторона обвинувачення вимагає засудити Караджича до довічного ув'язнення

  Міжнародний трибунал у справі колишньої Югославії сьогодні має оголосити вирок колишньому лідеру боснійських сербів Радовану Караджичу. Про це повідомила прес-служба суду.

  Проти нього висунули низку звинувачень у зв'язку з його участю у конфлікті 1990-х років. Зокрема, це військові злочини та злочини проти людства. Сторона обвинувачення вимагає засудити його до довічного ув'язнення. Натомість сам Караджич очікує, що його виправдають.

  Сербського політика підозрюють у масових вбивствах людей у Сребрениці. Тоді він командував загонами боснійських сербів, які й влаштували бійню. Також він займав посаду президента так званої "Республіки Сербської" і всіляко сприяв злочинам на території колишньої Югославії.

  У самій Сербії до політика ставлення неоднозначне. У нього чимало прихильників, в тому числі й серед політичного керівництва країни. А відтак експерти кажуть, що вирок Караджичу може збурити людей як у самій Сербії, так і в регіоні.

  Нагадаємо, у 2012 році міжнародний трибунал з Югославії виправдав колишнього прем'єра Косова Рамуша Харадиная. Його звинувачували у вбивствах, катуваннях, жорстокому поводженні та порушенні законів і звичаїв війни.

  Попередній матеріал
  Знайдені в Мозамбіку уламки літака належать зниклому два роки тому малазійському МН370
  Наступний матеріал
  Волонтери допомогли врятувати ногу 19-річному воїну-добровольцю
  Теги:
  Loading...

  Міжнародний трибунал з Югославії виправдав колишнього прем`єра Косова

  Сербія втратила довіру до міжнародного трибуналу з Югославії [відео]

  Міжнародний трибунал Югославії: Караджич не винен у геноциді